Neformalusis vaikų švietimas

Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Aušra Krugelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Gimnazijoje organizuojamos įvairios tarpklasinės sporto varžybos. Klasių vadovai veda valandėles prevencinėmis temomis. Į gimnaziją kviečiame lektorius (policijos pareigūnus, Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininką, buvusius gimnazistus). Paskaitos vyksta visiems gimnazistams menų kabinete.

Mokiniai dalyvauja rajoninėse ir šalies varžybose, yra prizinių vietų nugalėtojai. Dalis gimnazistų popamokinę sportinę veiklą renkasi rajono centre (karatė, imtynės), jie yra net tarptautinių varžybų prizininkai. Mokytojai, treneriai, buvę gimnazistai stengiasi įskiepyti mokiniams savo pavyzdžiu fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos naudą ir būtinumą.

Sveikatinimo ir turizmo diena yra įdomi ir svarbi tuo, jog įvairiose rungtyse varžosi mokinių, mokytojų ir tėvų komandos. Tą dieną dalyvauja visi gimnazijos mokiniai (5–8 klasių ir I–IV klasių). Gerus mokinių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžius rodo ne tik varžybose užimtos prizinės vietos, dalyvavimas neformaliojo ugdymo veiklose, bet ir sumažėjęs sergamumas peršalimo ligomis. Tai, kad dauguma fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos iniciatyvų organizuojama visiems mokiniams, matyti pateiktuose prieduose.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Radviliskio_Baisogalos_r