Tinklalapio logotipas

Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Ričardas Digrys

Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos veikla ir pasiekimai 2016–2017 m. m.

• Šiaulių r. Meškuičių gimnazijoje vykusiose virvės traukimo varžybose dalyvavo dešimt 8 klasės ir I–IV klasių mokinių (15–18 m.). Jie užėmė penktąją vietą.
  • Raseinių kūno kultūros ir sporto centro organizuotose Raseinių r. bendrojo lavinimo mokyklų 3 × 3 krepšinio varžybose dalyvavo penki mūsų mokyklos I–IV klasių mokiniai (16–18 m.). Jie iškovojo pirmąją vietą.
  • Krepšinio turnyre Raseinių r. mero taurei laimėti mokiniai užėmė antrąją vietą. Turnyre dalyvavo penkiolika I–IV klasių mokinių (16–18 m.).
  • Raseinių kūno kultūros ir sporto centro organizuotose mokinių stalo teniso varžybose dalyvavo keturi 5–8 klasių mokiniai (11–15 m.). Jie užėmė trečiąją vietą.
  • Raseinių šaškių ir šachmatų klubo pradinių klasių mokinių šaškių varžybose dalyvavo keturi 1–4 klasių mokiniai (7–10 m.). Jie užėmė trečiąją vietą.
  • Raseinių kūno kultūros ir sporto centro organizuotose smiginio varžybose 16–18 metų merginų grupėje žaidusios dvi mūsų I–IV klasių mokinės iškovojo ketvirtąją vietą.
  • Raseinių r. Šiluvos gimnazijos organizuotame šokio festivalyje „Šokio fiesta 2017“ dalyvavo aštuoniolika I–IV klasių mokinių (16–18 m.). 15–18 metų amžiaus grupėje mūsų mokiniai užėmė antrąją vietą.
  • Rajoninėje konferencijoje „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“, vykusioje Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje, dalyvavo penki mūsų mokyklos I–II klasių mokiniai (16–17 m.). Jie apdovanoti specialiu prizu už pranešimą „Kur slypi GMO?“

Apie renginius skelbta rajoninėje spaudoje, gimnazijos interneto svetainėje https://www.betygalosvm.lt/, socialinio tinko „Facebook“ paskyroje, gimnazijos skelbimų lentoje.

Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Raseiniu_Betygalos_Maironio_r