Neformalusis vaikų švietimas

Rietavo sav. Tverų gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Andrius Černeckis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Solidarumo bėgime dalyvavo 1–12 klasių mokiniai (5–19 metų amžiaus), mokyklos bendruomenė. Tikslas – padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams. Mokiniai ne tik bėgo, bet ir varžėsi estafetėse, žaidė judriuosius žaidimus, komandinius žaidimus. Šiais metais surinkome 700 eurų.

Akcija „Apibėk mokyklą“ vyko Tverų gimnazijoje. Jos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą. Per pirmąją ilgąją pertrauką bėgo mūsų mažiausieji mokiniai, o per antrąją pertrauką – vyresni mokiniai. Pasaulinę AIDS dieną surengėme protų mūšį, kuriame dalyvavo penkios 8 ir I–II klasių mokinių komandos.

Renginyje „Laisvės taurė“, skirtame Kovo 11‑ajai paminėti, dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Jis vyko Tverų gimnazijoje. Vaikai varžėsi ne tik sporto rungtyse, bet ir atliko įdomias kūrybiškumą lavinančias užduotis. Kartu su mokiniais varžėsi ir jų tėvai, auklėtojai, mokytojai.

Konferencijoje „Kaip gyventi sveikiau?“ mokytojai ir mokiniai skaitė pranešimus fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos temomis, dalijosi gerąja patirtimi.

Šeimos dienos tikslas – suburti mokinių šeimas bendrai veiklai, kartu smagiai praleisti laiką. Dalyvavo visi mokyklos mokiniai ir jų tėvai – apie 160 mokinių ir 50 tėvų. Vyko kūrybinių dirbtuvių užsiėmimai, norintieji galėjo žaisti šaškėmis ir šachmatais, smiginį, kvadratą, varžytis estafetėse, šokinėti ant batuto, pūsti muilo burbulus, piešti.

Neformaliojo vaikų švietimo programa „Tinklinis mano mokykloje“ vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais. Šiuo metu programoje dalyvauja 25 mokiniai. Programa vykdoma trečius metus.

Kasmet mūsų mokykla dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynėse, 2013 m. ir 2014 m. iškovojome prizinių vietų.

Kasmet mokiniai, pasidabinę medaliais, grįžta iš Lietuvos rankų lenkimo jaunimo čempionato.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Rietavo_Tveru_r.docx