Neformalusis vaikų švietimas

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Valdas Savickas

Renginiuose dalyvauja 1–8 klasių mokiniai, mokyklos bendruomenė. Mokykloje varžybos, sporto estafetės, sporto šventės populiarėja, nes vis labiau suvokiama sporto svarba. Sportas padeda ugdyti sveikus, ryžtingus, tikslo siekiančius, suprantančius, kas yra pagarba ir kilnus elgesys, mokinius. Įpratęs prie aktyvios veiklos mokykloje jaunimas renkasi aktyvų gyvenimo būdą visą gyvenimą. Be to, į varžybas įtraukiami ne tik mokiniai, bet ir visa bendruomenė.

Skiriame daug dėmesio vertybėms ugdyti: vedamos kilnaus elgesio sporto aikštelėje pamokos, skaitomos paskaitos apie sporto etiką. Į sportinę veiklą įtraukiami ir tėvai, kurie dalyvauja daugelyje renginių. Sportas – viena iš efektyviausių neformaliojo ugdymo priemonių. Šiais metais pradėsime bendradarbiauti su Anykščių baseino ir Rokiškio baseino (planuojama atidaryti 2018 m. rugsėjo mėnesį) treneriais. Kartu ugdysime jaunuosius plaukikus. Sieksime, kad jie sėkmingai pasirodytų Lietuvos mokinių žaidynėse.

Nuo 2014 m. esame Lietuvos mokinių žaidynių nugalėtojai. Progimnazija yra 2016–2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių nugalėtoja.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Rokiskio_Senamiescio_r.docx