Neformalusis vaikų švietimas

Šakių „Varpo“ mokyklos, Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriaus iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Rita Cižauskienė, kūno kultūros, žmogaus saugos mokytoja

Gegužės 29 dieną Siesartėnų skyriaus mokiniai dalyvavo tradicinėje sporto šventėje. Ji kaip ir kasmet prasidėjo 330 m distancijos bėgimu. Vėliau jaunieji sportininkai dalyvavo pasirinktose rungtyse: vieni išbandė rankų taiklumą smiginio rungtyje, kiti varinėjo futbolo kamuolį aplink kliūtis, šokinėjo su maišais ir išbandė jėgas šokdami į tolį. Tarpusavyje varžėsi dviračių sporto gerbėjai, bėgikai, baudų metikai. Ypač smagios užduotys teko ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams – jie žvejojo žuvytes dubenyje, pupų maišeliais bandė numušti vazonėlių piramides, mėtė kimštą kamuolį. Visus pralinksmino paskutinė orientavimosi užduotis – mokiniai turėjo surasti mokyklos stadione kuo daugiau kankorėžių. Didžiausioje suneštoje krūvoje buvo net 404 kankorėžiai!

Visų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, bet geriausia dovana – sveikata ir gera nuotaika.

Kasmet mokykloje minima Tolerancijos diena. Ši diena mūsų mokykloje buvo minima lapkričio 16 dieną. Šiemet šios dienos simbolis – rankos, todėl dalyviai jas braižė, piešė, kirpo iš popieriaus. Tada iš raidžių sudėliotą žodį „Tolerancija“ aplipino iškirptomis popierinėmis rankomis ir pakabino ant sienos. Penktos klasės mokiniai dalijo visiems lipdukus apie toleranciją.

Klasės valandėlių metu mokiniai žiūrėjo filmus apie toleranciją, atliko įvairias užduotis. Per kūno kultūros pamokas mokiniai žaidė judriuosius žaidimus, stengėsi elgtis tolerantiškai, gražiai bendrauti ir bendradarbiauti.

Apie visus mokyklos renginius skelbėme mokyklos interneto svetainėje. Už aktyvią veiklą ir dalyvavimą renginiuose mokiniai skatinami pagyrimo raštais ir suvenyrais, išvykomis.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Sakiu_Varpo_r.docx