Neformalusis vaikų švietimas

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Paulius Kamarauskas, kūno kultūros mokytojas; Genadij Kozlovskij, kūno kultūros mokytojas

  1. Gimnazijos tradicinė sporto šventė „Auksinis ruduo“ organizuojama kiekvienais metais vis kitoje vietoje, pvz., lengvosios atletikos stadione, futbolo stadione, miestelio tvenkinio paplūdimyje. Gimnazijos šventėje dalyvauja 5–8 ir I–IV klasių mokiniai, mokytojai. Organizuojamos ne tik tradicinių, bet ir netradicinių sporto šakų rungtys (mėtoma pasaga, traukiama virvė, organizuojamas orientavimosi ėjimas, šiaurietiškas ėjimas). Mokiniai mokomi pirmosios pagalbos pagrindų. Išrenkame įvairių amžiaus grupių sportiškiausias ir aktyviausias klases, visus dalyvius apdovanojame saldžiais prizais ir padėkomis.
  2. Krepšinio turnyras UAB „Intersurgical“ taurei laimėti. Gimnazijos partneriai UAB „Intersurgical“ suteikia galimybę gimnazijos mokinių krepšinio komandai dalyvauti krepšinio varžybose „Intersurgical“ taurei laimėti. Varžybos vykdomos turnyro principu apie 2 mėnesius, sužaidžiama apie 10 rungtynių. Turnyro metu varžomasi prieš įmonės darbuotojų komandas. Varžybos vyksta po pamokų įmonės sporto komplekse, teisėjauja profesionalūs teisėjai. Turnyro metu išrenkamos stipriausios krepšinio komandos ir kiekvienos komandos pajėgiausi žaidėjai. Taip pat turnyro metu vedama išsami varžybų statistika, kuri mokiniams suteikia papildomos motyvacijos.
  3. Tinklinio varžybos „Aš ir mokytojas“ jau tapo tradiciniu gimnazijos renginiu. Pirmiausia tinklinio varžybose dalyvauja mokinių komandos. Geriausia mokinių komanda įgyja teisę varžytis su gimnazijos mokytojų komanda. Varžybos vyksta laikantis oficialių taisyklių, teisėjauja mokiniai ir mokytojai. Šios varžybos sukelia daug puikių emocijų, nes finalinėse varžybose geriausia mokinių komanda turi galimybę varžytis su gimnazijos mokytojų komanda.


Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Svencioniu_Pabrades_r