Tinklalapio logotipas

Jaunieji žurnalistai

person_pin Vykdytojas: Irena Dambrauskaite

Domiesi gamta ir paukščiais? Patinka žygiai ir stovyklos? Nori pabūti gamtoje ir susipažinti su bendraminčiais iš visos šalies? O gal svajoji ne tik susipažinti, bet ir padiskutuoti  apie paukščių apsaugą su žymiausiais Lietuvos mokslininkais ir gamtininkais?  Jei taip, tai prisijunk prie mūsų šaunios komandos!
 
Mokyklos tikslas – ugdyti gebėjimą pažinti paukščius, plėtoti bendrąją, gamtamokslinę ir biologinę kompetencijas.

Neakivaizdinė jaunųjų ornitologų mokykla – vienmetė. Per vienus mokslo metus vyks 10 įdomių užsiėmimų: 4 sesijos, 2 konferencijos, praktinis žygis-ekspedicija, žuvininkystės tvenkinius ir paukščių stebėtojų rojų – Nemuno deltą ir Ventės rago paukščių žiedavimo stotį. 

Užsiėmimų metu stebėsi, pažinsi ir tyrinėsi paukščius, susitiksi su profesionaliais ornitologais, gamtininkais, mokslininkais bei fotografais. Į vasaros stovyklą, paskaitas, ekspediciją ar ekskursijas susibursiantis jaunimas šioje mokykloje ras bendraminčių, kartu rinks, dalinsis bei apibendrins įvairią ornitologinę informaciją.
 
Mokslas mokykloje – 120 €. 
 
Neakivaizdinė jaunųjų ornitologų mokykla turi gilias veiklos tradicijas ir jau gali pasigirti padėjusi išugdyti ne vieną Lietuvos vardą garsinantį gamtininką, mokslininką bei dėstytoją.


Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Lankymo grafikas