Neformalusis vaikų švietimas

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Vilma Junevičienė, kūno kultūros mokytoja

Visus mokslo metus organizuojame fizinio aktyvumo iniciatyvas ir siekiame, kad jose dalyvautų kuo daugiau mokinių. Šios iniciatyvos vyksta pertraukų, kūno kultūros pamokų metu, organizuojame popamokinę veiklą progimnazijoje ir edukacines išvykas, stovyklas mokinių atostogų metu.

Šiuo metu M. Mažvydo progimnazijoje mokosi tūkstantis septyni šimtai penkiasdešimt keturi 1–8 klasių mokiniai. Veiklos, skatinančios fizinį aktyvumą, dažniausiai vyksta didžiojoje ir mažojoje sporto salėse, stadione, fizinio aktyvumo zonose progimnazijos viešosiose erdvėse, netoli esančiame miške. Aktyviausi yra 5–8 klasių mokiniai (12–14 m. amžiaus).

Progimnazija bendradarbiauja su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru, VšĮ „Sveikas miestas“, Vilniaus sporto centru, Sostinės krepšinio mokykla, Pilaitės „Goodlife“ klubu, stalo teniso klubu, gimnastikos ir šokių studijomis.

Treneriai vykdo parodomąsias ir mokomąsias programas, veda treniruotes progimnazijos mokiniams. Mokiniai atranda jiems įdomias sporto veiklas ir užsiėmimus, nemažai mokinių reguliariai lanko sporto treniruotes sporto mokymo įstaigose, sporto klubuose ir neformaliojo ugdymo kūno kultūros, sporto būrelius progimnazijoje.

Mokiniai, dalyvaudami progimnazijos kūno kultūros ir sporto renginiuose, įvertina savo individualias ir klasių galimybes. Jie mokslo metų pradžioje ir pabaigoje atlieka bendro fizinio parengimo testus, todėl gali įvertinti savo pažangą.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Vilniaus_Mazvydo_r.docx