Tinklalapio logotipas
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) Pilietinio ugdymo skyrius kartu su Žaislų muziejumi, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM organizuoja žaidimų kūrimo konkursą.
Tarptautinėje matematikos olimpiadoje bronzos medalius laimėjo dešimtokai Ernestas Ramanauskas iš Vilniaus licėjaus (mokytojas Benas Budvytis) ir Dominykas Marma iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytojas Leonas Narkevičius).
Ieškomi 4 dalyviai į ES finansuojamus mokymo kursus Bakuriani mieste Gruzijoje 2018 m. spalio 11–18 d. Projektas „Master Erasmus+ YIA“ siekia įgalinti jaunimo darbuotojus rašyti projektus ir organizuoti iniciatyvas lokaliu bei globaliu lygmeniu.
100 metų valstybės gyvenime – tai amžius, kupinas iššūkių, pakilimų ir nuosmukių, grėsmių ir džiugesio akimirkų. Minint Lietuvos valstybės šimtmetį, Valstybės pažinimo centras kviečia leistis į dvylikos užduočių 100-mečio kelionę. Kiekvieną mėnesį – naujas iššūkis, padėsiantis susipažinti su įdomiausiais Lietuvos šimtmečio įvykiais.
Šią vasarą, jau antrus metus iš eilės Kauno IX forto muziejuje organizuojamas nemokamų edukacinių renginių ciklas „VASAROK–VAKAROK SU MUZIEJUMI“. Renginiai vyksta birželio–rugpjūčio mėnesiais, kas antrą ketvirtadienį. Tai puiki galimybė turiningai praleisti ilgus vasaros vakarus ir sužinoti įdomių faktų apie Lietuvos istoriją.
Per dvi savaites trukusius vasaros kursus „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ Ugdymo plėtotės centro metodininkai ir kiti lektoriai pristatė ugdymo turinio kaitos gaires, įvairių metodų, priemonių ir mokymosi aplinkų pritaikymo pamokose galimybes.
Moksleivi, vasarą nori pažinti nepaprastą chemijos pasaulį? Dalyvauk „Mėgintuvėlis LT“ dirbtuvėse, kurios vyks liepos – rugpjūčio mėnesiais Vilniuje. Tavęs laukia galimybė pagilinti žinias chemijos laboratorijoje ir atlikti analizinės bei biochemijos laboratorinius darbus. Bus nagrinėjamos mitybos ir judėjimo, oro, vandens, dirvožemio taršos, chemijos kosmetikoje bei kitos įdomios ir...
Į trijų dienų seminarą šių metų rugpjūčio 20–22 dienomis ir baigiamąją refleksiją lapkričio mėn. Vilniuje kviečiami formaliojo ir neformaliojo ugdymo mokytojai bei mokyklų direktorių pavaduotojai, pageidaujantys įgyvendinti šią programą mokykloje. Seminare bus detaliai pristatytas naujos bendrosios programos turinys, praktiškai išbandytos veiklos ir metodai bei pasidalyta praktine mokytojų,...
Ieškome žmonių, kurie yra išbandę įvairias jaunimo mobilumo galimybes ir norėtų pasidalinti savo patirtimi. Keliavai po pasaulį? Per laisvus metus nuveikei kažką neįprasto bet nepaprastai įdomaus? Išbandei tarptautinę savanorystę? Dirbai darbą, kuris suteikė sparnus? Atlikai praktiką / stažuotę, kurios niekaip negali pamiršti? Mes ieškome būtent tavęs!
Liepos 2 d. Vilniuje, prie Valdovų rūmų, atidarytas vaikų tradicinių amatų miestelis. Jo lankytojai gali pamatyti, kaip atsiranda senieji lietuvių amatai, taip pat prisiliesti prie įrankių, medžiagų, patys ką nors pagaminti.
Žinai, ko reikia Vilniui, ir nori vasarą praleisti Vilniaus miesto savivaldybėje? Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyrius organizuoja unikalų 2018 m. vasaros projektą Vilniaus miesto jaunimui (14–29 m.) „Jaunimo projektas Vilnietis“.
Lietuvos edukologijos universitetas kviečia į seminarą „Tyrinėjimas ir tarpdiscipliniškumas mokyme taikant internetines laboratorijas“ (angl. Inquiry and interdisciplinarity with online labs). Seminaras skirtas gamtos mokslų ir pradinių klasių mokytojams bei juos rengiantiems dėstytojams, besidomintiems informacinių technologijų naudojimu formaliajame ir neformaliajame ugdyme.
Tęsiame vasaros kursų „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ dienoraštį, kuriame dalyviai ir lektoriai dalijasi savo patirtimis.
Stiprinant visuomenės ir kiekvieno piliečio vaidmenį valstybės kūrimo, šalies saugumo ir gynybos užtikrinimo procese, su šalies gynyba susiję pilietinio ugdymo klausimai tampa vis aktualesni.
Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcija „Padovanok vaikui vasarą“ skaičiuoja pirmuosius rezultatus – per birželio mėnesį į vasaros stovyklas išvažiavo šimtai vaikų.
Birželio 26–29 d. Valmieroje (Latvija) vyko V Baltijos šalių geografijos olimpiada IGEO Baltic. Renginyje dalyvavo 48 moksleiviai iš 6 Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos. Olimpiada vyko Vidzemės aukštojoje mokykloje.
Diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę.
Vasarą nebūtina bėgti iš miesto, jeigu… pats miestas pabėga nuo savo rutinos. Esame įpratę, kad kasdien čia vis tas pats: mes keliamės, įsijungiame savo ekranus, skaitome tų pačių žmonių įrašus ir tų pačių portalų naujienas, lankome tas pačias vietas, bendraujame su tais pačiais kolegomis ir užsukame į tas pačias parduotuves grįždami puikiai pažįstamais keliais namo.
Tęsiame vasaros kursų „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ dienoraštį, kuriame dalyviai ir lektoriai dalijasi savo patirtimis.
Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros antrame aukšte eksponuojami Vilniaus Žemynos gimnazijos mokinių dailės darbai. Spalvingi, prasmingi, itin vasariški. Darbų technika įvairi. Jaunųjų dailininkų vadovė – dailės mokytoja ekspertė Danutė Kibickienė.
Pasibaigus mokslo metams tėvų galvos skausmas – be priežiūros likę vaikai. Neretai šiltąjį metų laiką jie leidžia pas senelius, dalį laiko praleidžia su tėvais per jų atostogas. Tačiau ką daryti tiems, kurie senelių neturi, o tėvai visą vasarą atostogauti negali?
Rodoma 1 - 20302 įrašų
Įrašų puslapyje: