Tinklalapio logotipas
Pristatome ilgai lauktą praėjusiais metais didelio susidomėjimo susilaukusio žaidimo tęsinį – „SURASK JUOS VISUS 2“! Telefonu „pagauk“ dar 100 visoje Lietuvoje aptinkamų įdomių gyvūnų, augalų ir grybų rūšių. Kiek jų pavyks surasti per vienerius metus? Ar būsi pirmas suradęs visas 100 rūšių? Prisijunk prie žaidimo ir pradėk varžytis dabar!
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) skelbia konkursą nemokamoms teminėms vaikų vasaros stovykloms organizuoti – jas galės lankyti vaikai, kurie dėl nuotolinio mokymo patyrė daugiausiai sunkumų. Taip pat ministerija leido savivaldybėms naudoti karantino metu sutaupytas neformalaus vaikų švietimo krepšelio lėšas vaikų vasaros stovykloms, kuriose galės dalyvauti visi mokiniai.
Dažnai leidi laiką gamtoje? Domiesi paukščiais? O gal patinka augalai, grybai, kerpės, vabzdžiai ar žinduoliai? Tada šis projektas yra skirtas Tau. Projekto tikslas – biologinės įvairovės (augalų, gyvūnų, grybų) stebėjimų, tyrimų ir sukauptos informacijos vertinimo pavyzdžiu skatinti mokinius pažinti gamtoje vykstančius procesus naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir mobiliąsias...
LGMA olimpiadų organizavimo komitetas skelbia informaciją apie Respublikinį geografijos olimpiados turą. Olimpiada vyks gegužės 6–7 d. (ketvirtadienį, penktadienį) nuotoliniu būdu.
Edukacinis projektas „Kultūrų ratas“ yra skirtas mokinių neformaliam pilietiniam švietimui, kurio tikslas ugdyti tautinę savimonę ir tautinę toleranciją, puoselėti ir skleisti daugiakultūrį Lietuvos paveldą. Tautinės tolerancijos puoselėjimas – vienas iš prioritetų ugdant jaunuolius pilietiškais ir patriotiškais žmonėmis.
Balandžio 27 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko tarptautinė konferencija „Atgal į gamtą“. Konferencija organizuota bendradarbiaujant su Baltijos jūros projekte dalyvaujančiomis mokyklomis, Vytauto Didžiojo, Klaipėdos ir Kauno miškų ūkio aplinkos inžinerijos universitetais, pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“, Nemuno kilpų regioniniu parku.
Lietuvos mokslų akademijos skyrius „Mokslininkų rūmai“ tęsia renginių ciklą „Mokslo žinių dienos“. Gegužės 13 d. 17 val. kviečiame į dr. Renatos Minkevičiūtės nuotolinę paskaitą „Saulės planetų šeima“ (iš ciklo „Astronomijos paskaitos“).
Egzamine kviečiami dalyvauti vyresnių klasių mokiniai. Iš kiekvienos mokyklos geriausiai pasirodęs mokinys pateks į „Europos egzamino“ finalą gegužės 25 d., kuris vyks internetu.
Dainuojantys aktoriai, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, net trys Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai ir spalvinga kompozitorės Zitos Bružaitės chorinė kūryba – tokią dovaną, grįžusio pavasario proga, savo klausytojams paruošė jungtinis „Liepaičių“ choras.
Gegužės 4 d. kviečiame į neformaliojo švietimo programos DofE viešą pristatymą! Renginį gyvai stebėkite „DofE Lietuva“ Facebook paskyroje. Pradžia – 16 val. Sužinosite, koks šios programos tikslas ir nauda mokiniui, mokytojui ir mokyklai, kaip prisijungti prie programos ir daug kitų aktualių dalykų.
Šiuo renginiu siekiama propaguoti kiną kaip vieną iš svarbiausių visuomenės estetinio auklėjimo priemonių, aktyvinti kino mėgėjų kūrybinę veiklą, skatinti jaunuosius kūrėjus plačiau nušviesti laikmečio aktualijas.
„Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“ – tokia tema šiais metais epistolinį rašinį kūrė mokiniai iš viso pasaulio. Epistolinio rašinio konkursas, rengiamas nuo 1971-ųjų, šiemet jau 50-asis. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO).
Balandžio 24–25 dienomis vykusioje 27-ojoje Baltijos šalių informatikos olimpiadoje (BOI 2021) Lietuvos mokiniai laimėjo keturis medalius – vieną aukso ir tris sidabro.
Balandžio 14–15 dienomis Varšuvoje nuotoliniu būdu vyko 51-oji nacionalinė lenkų literatūros ir kalbos olimpiada. Iš 213 finalinio etapo dalyvių buvo išrinkti 44 prizininkai.
Artėja Mamos dienos šventė. Nuoširdžiausia dovana – darbelis padarytas savo rankomis. Keramikos būrelio vadovė Teresa Zajančkovskaja kviečia į pamoką, kurioje išmoksite pasigaminti puikią dovanėlę savo mylimiausiam žmogui.
2021metų balandžio mėn. 13 d. KTU Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytojai Aušrelė Venclovienė, Tomas Bliujus ir Agnė Varžukienė pakvietė Kauno miesto darželių priešmokyklinių grupių vaikučius pakeliauti virtualiai ir užsiėmimų metu susipažinti su smėlio laikrodžiais, inicialo raidėmis bei šiek tiek paeksperimentuoti ir suprasti tai kaipgi veikia tos dujos. Tikrai neapsėjome ir be...
Visus, norinčius daugiau sužinoti apie grybus, – kas jie tokie, kuo mums svarbūs, kaip juos pažinti – balandžio 26 d. 17 val. kviečiame į nuotolinę paskaitą.
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas skelbia 10-12 klasių moksleivių mokslinių-kūrybinių projektų konkursą „SOCIALINIAI TINKLAI SOCIALINIAMS POKYČIAMS“.
Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinukai įdomiai ir nuotaikingai paminėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną. Nepaprastą dieną, nes balandžio 2-oji - žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena.
5–12 klasių mokinius ir jų mokytojus kviečiame dalyvauti projekte, skirtame Motiejaus Valančiaus atminimui įamžinti. Projektas vyksta nuo balandžio iki spalio mėnesio.
Konkursas „Lietuvos karžygiai“ skirtas paminėti vieno ryškiausių kovotojų už Lietuvos laisvę Juozo Lukšos-Daumanto ir garsaus Lietuvos valstybės veikėjo, karo vado Jono Karolio Chodkevičiaus indėlį į Lietuvos valstybės raidą, jos nepriklausomumą bei besąlyginę ištikimybę Lietuvai.
Ar kada susimąstėte, kodėl gintaras Baltijos jūroje neplaukioja, o guli jos dugne? 1b klasės mokiniai pabandė atsakyti į šį klausimą, atlikdami eksperimentą, kurio metu jie palygino Baltijos jūros ir Raudonosios jūros druskingumą.
2021 m. liepos 17–25 dienomis gyvai Vilniuje ir nuotoliniu formatu vyks tarptautinė fizikos olimpiada (angl. International Physics Olympiad – IPhO 2021) – pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikų renginys Lietuvoje. Kviečiame prisijungti prie tarptautinio renginio ir savanoriaujant įgyti neįkainojamos patirties.
Rodoma 1 - 20767 įrašų
Įrašų puslapyje: