Tinklalapio logotipas
Sostinės savivaldybė skelbia vaikų vasaros poilsio programų konkursą, kuris apie 10 tūkst. vilniečių pasiūlys turiningą vasaros poilsį. Pastaruosius keletą metų šioms programoms Vilnius skiria vis daugiau lėšų, o šią vasarą papildomai prisideda ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Daug dėmesio sulauks tos stovyklos, kurios pasiūlys vasaros užsiėmimų vaikams, turintiems specialiųjų...
KTU Vaižganto progimnazijos 3a klasės mokiniai pristatė klasės draugams ir savo mokytojai J. Stankaitienei tris mėnesius vykdytą projektą „Kelionė rogėmis po Dzūkiją“. Tai literatūrinis – kalbinis projektas, kuriame integruotas pasaulio pažinimas ir matematika. Visą antrąjį trimestrą vaikai rinko medžiagą apie Dzūkijos nacionalinį parką: Musteikos kaimą, Merkinę, Čepkelių raistą, Dzūkijos upes...
Neformaliojo ugdymo programa jaunimui DofE (angl. The Duke of Edinburgh"s International Award) kviečia tapti programą įgyvendinančia organizacija.
Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas nuotolinių Kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai.
2021 m. liepos 17–25 dienomis gyvai Vilniuje ir nuotoliniu formatu vyks tarptautinė fizikos olimpiada (angl. International Physics Olympiad – IPhO 2021) – pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikų renginys Lietuvoje. Kviečiame prisijungti prie tarptautinio renginio ir savanoriaujant įgyti neįkainojamos patirties.
VSAT Vilniaus pasienio rinktinė mokiniams nuotoliniu būdu organizuoja samprotaujamųjų rašinių konkursą, kuris skirtas Pasieniečių dienai minėti.
Kovo 31–balandžio 2 dienomis vyko ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas. Pirmosios vietos laimėtoju paskelbtas Vilniaus Žirmūnų gimnazijos dvyliktokas Dominykas Laibakojis, konkurse pristatęs tyrimą „Kalcio naudojimas – galimybė sumažinti sausros keliamą stresą žemės ūkio augalams“ (darbo vadovė Vilma Baužienė, konsultantė Sigita Jurkonienė).
Jau antrus mokslo metus dėl pandemijos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vaizdo operatorių studijos mokiniai pradėtus filmus bando realizuoti namų sąlygomis.
Pasitinkant Velykas kviečiame kiaušinius ne tik dažyti, bet ir atlikti su jais keletą įdomiųjų eksperimentų! Kaip atlikti eksperimentus, sužinosite paspaudę ant pamokos pavadinimo.
2021 m. balandžio 4-11 dienomis Kauno tautinės kultūros centras dovanoja kauniečiams bei miesto svečiams išskirtinę galimybę dalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“. Tai smagus žaidimas Kauno mieste po atviru dangumi. Kviečiame gyvai pasivaikščioti po pavasarišką senamiestį, sekant mobiliosios programėlės nuorodas, atliekant užduotis.
Kurie švietimo įstaigų darbuotojai turi testuotis? Stabdant COVID-19 plitimą ir vengiant protrūkių, periodiškai testuotis turi tų sričių darbuotojai, kurie darbe nuolat kontaktuoja su kitais žmonėmis. Viena iš šių sričių – švietimas.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių kultūrinę savimonę, per savo gimtinės, tėviškės etnokultūros paveldo suvokimą, lavinti tiriamuosius ir komandinio darbo gebėjimus.
Kviečiame 5–11 klasių mokinius, besidominčius savo šeimos istorija, kuo daugiau sužinoti apie savo protėvius, rinkti ir sisteminti informaciją, susijusią su savo giminės praeities išsaugojimu. Registracija vyksta iki gegužės 10 d.
Konkurso tikslas – puoselėti mokyklinę muziejininkystę, skatinti mokinius domėtis mokyklos muziejuje sukauptais eksponatais. Siekti, kad mokiniai plačiau sužinotų apie esamų muziejinių vertybių atsiradimą, pasidomėtų jų paskirtimi. Registracija vyksta iki gegužės 31 d.
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais – Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ir socialinės reklamos agentūra „Nomoshiti" – pradėjo nacionalinę sąmoningumo didinimo kampaniją „Neapykantos kalba yra nusikaltimas".
Domiesi Lietuvos nepriklausomybės kovų, savo krašto, Lietuvos valstybės gynybos ir kariuomenės istorija, šalies istoriniais įvykiais ir objektais – kviečiame suburti komandą, kurti šios tematikos kompiuterinius, stalo ar lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse.
Pažymėdamas „Šiaurės šalių dieną“ Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje pristatė edukacinę viktoriną, leidžiančią kiekvienam patikrinti savo žinias apie Šiaurės šalis internete. Tikimasi, kad interaktyvus protmūšis taps populiaria laisvalaikio praleidimo forma draugams ir edukacine priemone mokyklų klasėse.
Esi pilietiškas, tau svarbios demokartinės vertybės? Dalyvauk iniciatyvoje „Man rūpi“. Galimų veiklų įvairovė – plati: socialinių problemų sprendimas, įvairios akcijos bendruomenės nariams, savanorystė, aplinkos tvarkymas, socialinės tematikos filmukų kūrimas ir kt.
Pakviesti 2020-ųjų Nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“, skirto Kėdainių rajono savivaldybės M. Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui, laimėtojus į šventę planuota dar praėjusių metų gruodžio 5 d., tačiau pandemija surikiavo kitaip: renginys įvyko šių metų kovo 13 d.
Projekte „Sveikata visus metus 2021“ šiais metais panoro dalyvauti net 25955 dalyviai. Prie projekto prisijungė 920 komandų iš bendrojo ugdymo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinių, vaikų ir jaunimo organizacijų, šeimų.
Kviečiame dalyvauti mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvėse „Tarmių lobynai“. Varžytuvės vyks nuotoliniu būdu balandžio–birželio mėn.
Esi 9-12 klasių moksleivis? Tuomet kviečiame Tave į nuotolinį latvių kalbos kursą su nuostabia dėstytoja, viena iš vadovėlio lietuviams „Skaidrs!“ autorių Egle Žilinskaite-Šinkūniene.
Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionalinis lankytojų centras kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru pirmąsias dvi kovo savaites kvietė dalyvauti nuotoliniame pavasariniame mokinių turnyre „Iš saugomų teritorijų lankytojų centrų į gamtą“.
Jungtinių tautų vaiko teisių konvencijos 12 straipsnyje yra numatyta, kad „vaikui, sugebančiam suformuluoti savo pažiūras, garantuojama teisė laisvai jas reikšti visais su juo susijusiais klausimais“. Šiame dokumente įtvirtinama ir vaiko teisė reikšti savo nuomonę jam priimtinais būdais. Tačiau Lietuvoje vis dar matome daugybę atvejų, kuomet vaikai neturi galimybės išreikšti savo minčių apie...
Rodoma 1 - 20743 įrašų
Įrašų puslapyje: