Tinklalapio logotipas
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia mokinius parodyti savo kūrybiškumą, norą pažinti, atrasti, būti pilietiškam, susipažinti su bendraamžių pasiekimais dalyvaujant įvairiuose konkursuose, akcijose, projektuose.
KINGS – akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, siekianti užtikrinti olimpiados prieinamumą visiems mokiniams be išimties. Nemokamai ir internetu vykstantis KINGS olimpiados kvalifikacinis etapas rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis kviečia išbandyti savo jėgas.
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras skelbia organizacijų, aktyviausiai prisijungusių prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ ir pasiūliusių įdomiausių veiklų, sąrašą. Šių organizacijų atstovai spalio pradžioje bus apdovanoti kelione į Varšuvą.
2019 m. rugsėjo 25 d., trečiadienį, 13 val. Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai) bus pristatyta Jungiamojoje galerijoje eksponuojama nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“, skirto Nacionalinės bibliotekos 100-mečiui, geriausių darbų paroda.
Rugsėjo 14 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje prasidėjo Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkursas. Lietuva konkurse pristato du projektus.
Spalio 3 d., ketvirtadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks naujas mokytojams ir darželių auklėtojams skirtas renginys „Pedagogų KALEIDOSKOPAS“, organizuojamas, siekiant praplėsti jau turimas žinias ir sustiprinti įgūdžius, susijusius su emocinių ir socialinių gebėjimų ugdymu.
Kviečiame 9–10 klasių mokinius mokytis neakivaizdinėje dvimetėje japonų kalbos ir kultūros mokykloje. Joje besimokantieji įgis teorinių žinių apie japonų kalbą, tradicijas, įvairias Japonijos meno rūšis, turės daugybę progų viską išbandyti praktiškai, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, susitikti su skirtingų Japonijos kultūros sričių specialistais bei svečiais iš Japonijos.
Rugsėjis – mokiniams ir jų tėvams, mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso. Kažkas vėl nepataikys į natą, krepšinio kamuolys praskries toli nuo lanko, o šokiai ar dailė nebedžiugins taip, kaip anksčiau.
Mokslo metams pradedant įsibėgėti, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas Kaune kviečia mažuosius smalsučius – pradinių klasių moksleivius – į interaktyvų edukacinį užsiėmimą „Zuikienės daržas“. Čia vaikų laukia ne vienas įdomus atradimas: sode auga serbento dydžio pomidoriukai, noksta arbūzai, neįprasta forma stebina kobra vadinamas ilgamoliūgis.
Vienam. Dviese. Penkiese. Pabandykite prisiminti, kai paskutinį kartą ko nors mokėtės. Atradimo džiaugsmą patyrėte būdami drauge su kitais? Ir norėjosi tuo pasidalinti su šalia esančiu? Jei į bent vieną klausimą atsakėte „taip“, sveikiname – Jūs kviečiamas dalyvauti devintojoje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“.
Rugsėjo 10 d., antradienį, kviečiame mokinius ir jų tėvelius į atvirų durų dieną. Jos metu galėsite susipažinti su Centre veikiančiais gamtos mokslų, aplinkotyros, kinologų, gamtos pažinimo, informacinių technologijų, techninės, meninės kūrybos būreliais bei pabendrauti su visais būrelių vadovais, užsirašyti į patikusį būrelį.
Europos Komisija skelbia kasmetį „Juvenes Translatores“ konkursą Europos vidurinių mokyklų moksleiviams. Konkurso dalyviai galės pasirinkti, iš kokios ES kalbos į kokią kitą ES kalbą vers. Iš viso galimi net 552 kalbų deriniai.
Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2019) Čekijoje individualiose rungtyse bronzos medalius laimėjo širvintiškis Modestas Gujis iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (parengė mokytojai Alvydas Beinakaraitis ir Leonas Narkevičius) ir Vilniaus licėjaus mokinys Gytis Steišūnas (mokytojas Benas Budvytis).
Atrask būdus pažinti pasaulį – „Time to Move“ kampanija sugrįžta į Lietuvą! Jei esi 13–30 m. amžiaus, sukurk kampanijai marškinėlius, kurie pristatytų pagrindinę kampanijos idėją, o tada laimėk kelionę su traukiniu po Europą!
Po vasaros atostogų į mokyklas grįžę moksleiviai gali naudotis daugiau nei trečdaliu išaugusia Kultūros paso paslaugų rinkinio pasiūla. Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas patvirtino naują Kultūros paso paslaugų rinkinį, kuriame nurodomos kultūros ir meno paslaugos, skirtos 1–12 klasių mokiniams.
Rugsėjo 2 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre atidaryta Druskininkų M. K. Čiurlionio dailės mokyklos mokinių baigiamųjų darbų paroda iš mokyklos fondų. Parodą galima apžiūrėti iki spalio 24 d. Įėjimas laisvas.
Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių moksleivių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.
Šią vasarą vykusiose tarptautinėse laivų modeliavimo varžybose Lietuvos mokiniai pasiekė gerų rezultatų.
Mokytojus, neformaliojo švietimo pedagogus kviečiame į paskaitą, kurios metu tyrinėsime, su kokiomis lyčių nuostatomis ugdome vaikus ir kaip tai tiesiogiai veikia jų pasiekimus, gebėjimus, savijautą bei karjeros pasirinkimus; aptarsime, kokią įtaką vaikų gebėjimų vystymuisi turi žaislai, ugdymo priemonės ir reklama; išgirsime svarbių įžvalgų kaip rengti lyčiai jautrų ugdymo turinį bei kaip...
Grupė mokytojų iš Lietuvos praėjusią savaitę praleido Tartu. Ten jie dalyvavo GLOBE programos dalyviams skirtuose mokymuose. Dauguma – nauji GLOBE dalyviai, nuo naujų mokslo metų dar tik pradėsiantys dalyvauti programoje.
Mus supa įvairūs mokslo išradimai, tačiau dažnai neįsigiliname į jų veikimo principus ar priežastingumą. Jau mokykloje mokantis sunkios teorijos galime išspręsti daugelį dilemų, bet dažnai teoriją nustumiame į šoną, o klausimus taip ir paliekame neatsakytus.
Rodoma 1 - 20972 įrašų
Įrašų puslapyje: