Tinklalapio logotipas
Dažnai leidi laiką gamtoje? Domiesi paukščiais? O gal patinka augalai, grybai, kerpės, vabzdžiai ar žinduoliai? Tada šis projektas yra skirtas Tau. Projekto tikslas – biologinės įvairovės (augalų, gyvūnų, grybų) stebėjimų, tyrimų ir sukauptos informacijos vertinimo pavyzdžiu skatinti mokinius pažinti gamtoje vykstančius procesus naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir mobiliąsias...
Sostinės savivaldybė skelbia vaikų vasaros poilsio programų konkursą, kuris apie 10 tūkst. vilniečių pasiūlys turiningą vasaros poilsį. Pastaruosius keletą metų šioms programoms Vilnius skiria vis daugiau lėšų, o šią vasarą papildomai prisideda ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Daug dėmesio sulauks tos stovyklos, kurios pasiūlys vasaros užsiėmimų vaikams, turintiems specialiųjų...
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas skelbia 10-12 klasių moksleivių mokslinių-kūrybinių projektų konkursą „SOCIALINIAI TINKLAI SOCIALINIAMS POKYČIAMS“.
Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinukai įdomiai ir nuotaikingai paminėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną. Nepaprastą dieną, nes balandžio 2-oji - žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena.
5–12 klasių mokinius ir jų mokytojus kviečiame dalyvauti projekte, skirtame Motiejaus Valančiaus atminimui įamžinti. Projektas vyksta nuo balandžio iki spalio mėnesio.
Konkursas „Lietuvos karžygiai“ skirtas paminėti vieno ryškiausių kovotojų už Lietuvos laisvę Juozo Lukšos-Daumanto ir garsaus Lietuvos valstybės veikėjo, karo vado Jono Karolio Chodkevičiaus indėlį į Lietuvos valstybės raidą, jos nepriklausomumą bei besąlyginę ištikimybę Lietuvai.
Ar kada susimąstėte, kodėl gintaras Baltijos jūroje neplaukioja, o guli jos dugne? 1b klasės mokiniai pabandė atsakyti į šį klausimą, atlikdami eksperimentą, kurio metu jie palygino Baltijos jūros ir Raudonosios jūros druskingumą.
2021 m. liepos 17–25 dienomis gyvai Vilniuje ir nuotoliniu formatu vyks tarptautinė fizikos olimpiada (angl. International Physics Olympiad – IPhO 2021) – pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikų renginys Lietuvoje. Kviečiame prisijungti prie tarptautinio renginio ir savanoriaujant įgyti neįkainojamos patirties.
VSAT Vilniaus pasienio rinktinė mokiniams nuotoliniu būdu organizuoja samprotaujamųjų rašinių konkursą, kuris skirtas Pasieniečių dienai minėti.
Kovo 31–balandžio 2 dienomis vyko ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas. Pirmosios vietos laimėtoju paskelbtas Vilniaus Žirmūnų gimnazijos dvyliktokas Dominykas Laibakojis, konkurse pristatęs tyrimą „Kalcio naudojimas – galimybė sumažinti sausros keliamą stresą žemės ūkio augalams“ (darbo vadovė Vilma Baužienė, konsultantė Sigita Jurkonienė).
Jau antrus mokslo metus dėl pandemijos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vaizdo operatorių studijos mokiniai pradėtus filmus bando realizuoti namų sąlygomis.
Pasitinkant Velykas kviečiame kiaušinius ne tik dažyti, bet ir atlikti su jais keletą įdomiųjų eksperimentų! Kaip atlikti eksperimentus, sužinosite paspaudę ant pamokos pavadinimo.
2021 m. balandžio 4-11 dienomis Kauno tautinės kultūros centras dovanoja kauniečiams bei miesto svečiams išskirtinę galimybę dalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“. Tai smagus žaidimas Kauno mieste po atviru dangumi. Kviečiame gyvai pasivaikščioti po pavasarišką senamiestį, sekant mobiliosios programėlės nuorodas, atliekant užduotis.
Kurie švietimo įstaigų darbuotojai turi testuotis? Stabdant COVID-19 plitimą ir vengiant protrūkių, periodiškai testuotis turi tų sričių darbuotojai, kurie darbe nuolat kontaktuoja su kitais žmonėmis. Viena iš šių sričių – švietimas.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių kultūrinę savimonę, per savo gimtinės, tėviškės etnokultūros paveldo suvokimą, lavinti tiriamuosius ir komandinio darbo gebėjimus.
KTU Vaižganto progimnazijos 3a klasės mokiniai pristatė klasės draugams ir savo mokytojai J. Stankaitienei tris mėnesius vykdytą projektą „Kelionė rogėmis po Dzūkiją“. Tai literatūrinis – kalbinis projektas, kuriame integruotas pasaulio pažinimas ir matematika. Visą antrąjį trimestrą vaikai rinko medžiagą apie Dzūkijos nacionalinį parką: Musteikos kaimą, Merkinę, Čepkelių raistą, Dzūkijos upes...
Kviečiame 5–11 klasių mokinius, besidominčius savo šeimos istorija, kuo daugiau sužinoti apie savo protėvius, rinkti ir sisteminti informaciją, susijusią su savo giminės praeities išsaugojimu. Registracija vyksta iki gegužės 10 d.
Konkurso tikslas – puoselėti mokyklinę muziejininkystę, skatinti mokinius domėtis mokyklos muziejuje sukauptais eksponatais. Siekti, kad mokiniai plačiau sužinotų apie esamų muziejinių vertybių atsiradimą, pasidomėtų jų paskirtimi. Registracija vyksta iki gegužės 31 d.
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais – Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ir socialinės reklamos agentūra „Nomoshiti" – pradėjo nacionalinę sąmoningumo didinimo kampaniją „Neapykantos kalba yra nusikaltimas".
Neformaliojo ugdymo programa jaunimui DofE (angl. The Duke of Edinburgh"s International Award) kviečia tapti programą įgyvendinančia organizacija.
Domiesi Lietuvos nepriklausomybės kovų, savo krašto, Lietuvos valstybės gynybos ir kariuomenės istorija, šalies istoriniais įvykiais ir objektais – kviečiame suburti komandą, kurti šios tematikos kompiuterinius, stalo ar lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse.
Pažymėdamas „Šiaurės šalių dieną“ Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje pristatė edukacinę viktoriną, leidžiančią kiekvienam patikrinti savo žinias apie Šiaurės šalis internete. Tikimasi, kad interaktyvus protmūšis taps populiaria laisvalaikio praleidimo forma draugams ir edukacine priemone mokyklų klasėse.
Rodoma 1 - 20752 įrašų
Įrašų puslapyje: