Tinklalapio logotipas
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) Pilietinio ugdymo skyrius kartu su Žaislų muziejumi, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM organizuoja žaidimų kūrimo konkursą.
Birželio 21 d. Jungtinės Karalystės ambasadoje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programos dalyviai iš visos Lietuvos.
Nuo rugsėjo moksleiviams atsiranda papildomas finansavimas meniniam ugdymui – „Kultūros pasas“. Kultūros bei Švietimo ir mokslo ministerijos planuoja, kad kiekvienam moksleiviui bus skirta po 15 eurų. Vaikai kartu su mokytojais, o vyresniųjų klasių moksleiviai ir savarankiškai, galės nuspręsti, kokius kultūros ir meno renginius nori aplankyti už šią sumą.
Mokamos vaikų stovyklos – ne kiekvieno piniginei. Vienintelė išeitis – nemokamos savivaldybių rengiamos dienos stovyklos. Tačiau jos perpildytos ir negali sutalpinti visų norinčiųjų.
Šių metų balandį startavusi neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) ir jo teikėjų veiklos kokybės užtikrinimo metodika pasiteisina – tai atskleidė eksperimentinis šios metodikos įgyvendinimo šešiose šalies savivaldybėse projektas. Pilotinis projektas balandžio–gegužės mėnesiais vykdytas Prienų r., Plungės r., Ukmergės r., Utenos r., Tauragės r. ir Visagino savivaldybėse.
Tęsiame vasaros kursų „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ dienoraštį, kuriame dalyviai ir lektoriai dalijasi savo patirtimis. Siekiant ugdymo turinio kaitos, labai svarbu mokytojo darbas, jo metodai, gebėjimas mokinius sudominti ir įtraukti.
Kodėl Vilniaus moksleiviai per vasaros atostogas noriai renkasi į mokyklas? – Sostinės savivaldybės iniciatyva jose atvertos sporto salės, aikštynai ir bibliotekos vilioja leisti laiką aktyviai ir įdomiai. Šįmet sukurta dar daugiau pasirinkimo ką nuveikti per vasarą Vilniuje – savivaldybė parėmė apie 150 vaikų vasaros stovyklų, mažiausiems vilniečiams sukūrė unikalų žemėlapį žaidimą „Vilnius...
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyrius informuoja apie neformalaus vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų akreditavimo 2018-2019 mokslo metams pradžią. Naujų NVŠ programų paraiškų priėmimas ir galiojančių programų akreditacijos pratęsimas vyks 2018 m. birželio 21 d. – 2018 m. liepos 18 d. (imtinai).
Kviečiame dalyvauti projekto „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose“ BAIGIAMAJAME RENGINYJE! Renginį organizuoja projekto vykdytojas Lietuvoje – Švietimo informacinių technologijų centras.
Tęsiame vasaros kursų „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ dienoraštį, kuriame dalyviai ir lektoriai dalijasi savo patirtimis.
Ketvirtadienį, birželio 21 dieną, 9 val. #LrytasGYVAI pokalbis su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ atstovais ir iniciatoriais – ministro pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Une Kaunaite ir 2017 metų projekto dalyviu, šių metų moksleivių atrankos komisijos pirmininku Gilbertu Umbražūnu, studijuojančiu Kembridžo universitete. Šis projektas šiemet startuos dešimtąjį...
Žvilgsnis pro fotoaparato objektyvą gali ne tik išryškinti stebimo vaizdo detales, bet ir sukurti fotografo bei fotografuojamojo draugystę. Tuo įsitikinę Kauno rajone Karmėlavoje veikiančios gimnazijos mokiniai, pristatę savo mokytojų portretų parodą.
Artėjant Joninėms, Mokinių neformaliojo švietimo centro gamtos sk. vedėjas Almantas Kulbis kviečia gamtoje ieškoti jonvabalių. Pasak specialisto, pasaulyje yra gana daug jonvabalių rūšių, tačiau Lietuvoje galime rasti tik dvi, o šių vabalų reikėtų ieškoti drėgnesniuose miškuose.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais.
Daugelio šiuolaikinių tėvų galvos skausmas – kaip atimti iš vaikų telefonus ir kompiuterius, o vietoje jų prikalbinti atžalas veikti kažką naudingesnio, pavyzdžiui, sportuoti ar skaityti knygą. Tačiau nereikia skubėti vaikų naudojamų technologijų piešti vien juodomis spalvomis – pakreipus tinkama linkme, išmanieji įrenginiai gali padėti aktyviai pažinti realųjį pasaulį.
„Kūrybingumo mokyklos“ mokytojai naujoje virtualioje pamokoje siekia paneigti mitą, kad kūrybai reikia polėkio. Čia itin svarbi tampa dėmesingumo sąvoka – kūrybingumui gyvybiškai svarbus pastabumas, mano mokytojai Kristupas Sabolius ir Tomas Ramanauskas.
Tęsiame vasaros kursų „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ dienoraštį, kuriame dalyviai ir lektoriai dalinasi savo patirtimis. Prie visoje Lietuvoje besimokančių penkių pedagogų grupių, šiandien prisijungė dar trys: Palangoje „Istorinis ir kultūrinis prancūzų paveldas Klaipėdos krašte“ ir „Lietuvių kalbos ir literatūros mokymas(is): atrasti ir kurti“, Aukštaitijos...
Šių metų vasaros kursų tema „Ugdymo turinio kaita: metodai, priemonės ir mokymosi aplinkos“ ir neįprastos kursų vietos sudomino per 200 dalyvių. Dalis jų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių – Latvijos ir Estijos.
Birželio 11–15 d. Pervalkoje vyko LGMA organizuota geografijos olimpiečių stovykla 9-12 klasių mokiniams. Stovykloje dalyvavo 17 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Panevėžio, Tauragės, Telšių, Mažeikių, Kretingos, Anykščių. Stovykla vyko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Pervalkoje, kur sukurtos idealios sąlygos darbui, gyvenimui ir tuo pačiu poilsiui.
Ieškomi aktyvūs, iniciatyvūs ir gerai besimokantys moksleiviai visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse esančiose lietuvių mokyklose dalyvauti projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“. Siekiama patiems geriausiems baigiamųjų klasių moksleiviams sudaryti sąlygas tiesiogiai susipažinti su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla ir tapti aktyvesniais piliečiais. Projekto dalyviai turi galimybę iš arti...
„CodeAcademy Kids“ jau antrą vasarą paeiliui „Vilniaus Tech Park“ paverčia Siličio slėnio simuliacija, tik šiais metais moksleivių dėmesys bus atkreiptas ne tik į startuolių pradžiamokslį, tačiau ir į istorijų pasakojimo meną (ang. storytelling). „CodeAcademy Kids“ organizuojamos dvi stovyklos tėvams ir jų vaikams suteiks galimybę pasirinkti iš dviejų stovyklų: verslumo ar kūrybiškumo.
Rodoma 1 - 20269 įrašų
Įrašų puslapyje: