Tinklalapio logotipas
Kviečiame 5-12 klasių mokinius ir jų grupes iš Lietuvos ugdymo įstaigų, klubų ar kolektyvų, mėgstančius kurti animacijas ar tik besimokančius tai daryti, registruotis į respublikinį tautosakos ekranizacijos konkursą „Animuoju lietuvišką pasaką“.
Šilutės rajono Švėkšnos gimnazija skelbia respublikinį knygų skirtukų kūrimo konkursą "Mano mėgstamiausias knygos herojus". Kviečiame dalyvauti!
Konkursas skatina mokinių komandinį darbą, bendradarbiavimą atliekant tiriamąją veiklą. Komandinio darbo įgūdžiai ypač reikalingi šiuolaikiniame mokslo ir darbo pasaulyje, nes čia nebeužtenka vieno žmogaus proto ar įgūdžių.
Lietuvos istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų ir minėtinų datų, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, o atraminės, pamatinės. Būtent tokios yra Vasario 16-oji, Kovo 11-oji, labai reikšmingos kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ta proga vasario 12 diena Šeduvos gimnazijoje prasidėjo iškilmingu Lietuvos Respublikos himno giedojimu, kurį inicijavo...
Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios tarptautinės fizikos olimpiados (IPhO) proga, kviečiame gimnazistus pasukti galvas Eksperimentinėje viktorinoje!
Lietuvos kino centras ir Europos kino akademija ieško 12-14 metų kino mylėtojo(-s) atstovauti Lietuvą svarbiausiame jaunojo žiūrovo savaitgalyje metuose. Balandžio 24-27 d. Erfurte 25-ių šalių atstovai dalyvaus Europos kino akademijos rengiamoje Europos moksleivių kino konferencijoje bei taps tarptautinės „Jaunojo žiūrovo kino dienos“ žiūri nariu(-e).
„Žalioji olimpiada“ tai pirmosios Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamas konkursas 8-11 klasių moksleiviams. „Žalioji olimpiada“ jau ketvirtus metus kviečia aplinkos saugojimo iššūkiui, suburdama vieningam tikslui šalies mokyklų bendruomenes. Iki vasario 29 dienos organizatoriai lauks jų ištarto: „TAIP, mes...
Kviečiame dalyvauti nacionaliniame konkurse-ekspedicijoje „Tauragnų žolynai“, skirtame Eugenijos Šimkūnaitės mėtų minėjimui. Dalyvių registracija vyksta iki kovo 2 d.
Šeduvos gimnazijos bibliotekoje vyko neeilinis nutikimas – skaitymo skatinimo projekto „Su knyga į žinių šalį” dalyviai bibliotekoje praleido visą naktį. Gražų ir ramų vakarą 4b klasės mokiniai rinkosi į vorais „apgyvendintą“ biblioteką turiningai ir neįprastai praleisti naktį.
Nacionalinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas savo apimtimi ir kokybe nuteikia apmąstymams apie jaunų žmonių įspūdžius, kūrybiškumą, domėjimąsi Vilniaus miesto istorija. Valstybę kuria miestai, miestus kuria asmenybės, asmenybės formuojasi miestų istorijos kontekste.
Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos bei gimnazijos moksleivių kūrybos paroda.
Visus besidominčius istorija, archeologija ir kultūros istorija kviečiame į jaunųjų istorikų mokyklą. Mokykla organizuojama bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu. Mokykla skirta 9–12 klasių mokiniams. Registracija vyks iki kovo 6 d.
LGMA informuoja, kad pradedama registracija į IX geografijos olimpiadą MANO GAUBLYS. 2020 metų olimpiadoje kviečiami dalyvauti 6–8 bei 9–12 klasių geografijos mokomuoju dalyku besidomintys moksleiviai.
Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir 2020 metais organizuos „Pasaulio pažinimo” olimpiadą 2-4 klasių mokiniams. Renginys išlaikys olimpiados MANO GAUBLYS statusą. Olimpiada organizuojama kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Geografijos mokytojų bendruomenės prašoma skleisti informaciją apie šį renginį savo aplinkose.
Vasario pradžia – pats metas suskubti tobulinti savo tiriamuosius darbus ir siųsti juos Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etapui. Darbų registracija vyksta iki vasario 29 d.
Vasario 3 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre atidaryta Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos bei gimnazijos mokinių retrospektyvinė paroda „Laiko erdvėse: fantazija ir realybė“. Mokytoja Aušra Urbikienė. Parodoje pristatyti mokinių darbai sukurti dailės pamokų metu 2009–2020 metais.
Kvapai mus supa visur ir visada. Per dieną mes įkvepiame 20 tūkstančių kartų ir galime užuosti apie tūkstantį skirtingų kvapų. Tam, kad vaikai nuo mažens lavintų uoslę ir gebėtų atpažinti skirtingus kvapus, net sukurta edukacinė pamoka „Kvapų vaistinė“. Vis dėlto atpažinti kvapus – tai dar ne viskas.
Jei domiesi fizika, chemija ar biologija ir mėgsti eksperimentuoti, pristatyk savo mokslinį darbą tarptautinėje konferencijoje „Open Readings“.
2020 m. liepos 18–26 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė fizikos olimpiada (IPhO) 2020 – pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikos srities specialistų renginys Lietuvoje. Organizatoriai kviečia prisijungti prie tarptautinio lygio renginio ir įgyti neįkainojamos patirties savanoriaujant.
Artėjant 16-osioms Lietuvos Respublikos narystės NATO metinėms, kviečiame 8–12 klasių mokinius dalyvauti rašinių konkurse „Mes esame NATO“, kurį organizuoja Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su dienraščiu „Kurier Wileński Magazyn“.
1809 metais vasario 12 dieną gimė žymiausias visų laikų gamtininkas, evoliucijos teorijos kūrėjas Čarlzas Darvinas. Šiai dienai paminėti visame pasaulyje švenčiama tarptautinė Darvino diena. Kviečiame į gimtadienio šventę Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro III rūmuose.
Vasario 24 d. prasidės trečiasis Mokslo-Lab sezonas! Esi penktokas? Esi mokytojas? Puiku! Tuomet šis projektas skirtas Jums. Dalyvių laukia ne tik atsinaujinusi komanda su naujo stiliaus užduotimis, bet ir prizai, kitos smagios staigmenos.
Skelbiama pageidaujančių dalyvauti etninės kultūros projekte „Mūsų lobynai“ registracija. Šio projekto tikslas - etnografinių regionų savitumo išsaugojimas ir suaktualinimas, tarmių puoselėjimas, etninės kultūros propagavimas. Registracija vyks iki 2020 m. kovo 16 d.
Rodoma 1 - 201109 įrašų
Įrašų puslapyje: