Tinklalapio logotipas
Grįžti

#DalinkisVasara: tavo istorijos ir įspūdžiai
event 2018-07-03 domain Žinauviska.lt

#DalinkisVasara: tavo istorijos ir įspūdžiai
Ieškome žmonių, kurie yra išbandę įvairias jaunimo mobilumo galimybes ir norėtų pasidalinti savo patirtimi. Keliavai po pasaulį? Per laisvus metus nuveikei kažką neįprasto bet nepaprastai įdomaus? Išbandei tarptautinę savanorystę? Dirbai darbą, kuris suteikė sparnus? Atlikai praktiką / stažuotę, kurios niekaip negali pamiršti? Mes ieškome būtent tavęs!
 

Jau ketvirtąjį kartą Lietuvos jaunimo organizacijų taryba organizuoja festivalį „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“. Vasaros festivalis vyks Kauno r. esančios Zalensų sodybos slėnyje liepos 20–22 d. Tai galimybės atrasti naujas asmenybes, jų patirtis ir taip įkvėpti save naujiems iššūkiams. Tai šimtai istorijų, kuriomis dalinsiesi prie laužo, pokalbiai su kitais ir ta istorija, kurią sukursi pats festivalio metu. Tai emocijos, kurios lieka po šauniausio metų vakarėlio su fantastiškais žmonėmis. Tai šūksniai, kuriuos išsineši iš šauniausių grupių koncertų ir juokas patirtas veiklų metu.

Liepos 21 d. 11:00–13:00 festivalyje vyks „Mobilumo kavinė“. Ši veikla yra paremta gyvo pokalbio principu, todėl ruoštis tam nieko nereikės. Svarbiausia, kad atsivežtum savo nepakartojamą patirtį, norą ja pasidalinti ir gerą nuotaiką. Mainais turėsi galimybę dalyvauti visame „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“ festivalyje, kuriame bus gausu įdomių pristatymų, diskusijų, smagių veiklų bei lauks geriausias metų vakarėlis. Kelionės išlaidas tau kompensuosime.

Daugiau informacijos apie festivalį gali rasti čia.

Nori prisidėti? Anketą pildyk čia iki liepos 11 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.