Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Erasmus+“ programa – ir pasisemti patirties, ir susirasti draugų
event 2018-06-05 domain Diena.lt

„Erasmus+“ programa – ir pasisemti patirties, ir susirasti draugų

Gegužės 14-18 d. trys Kauno Juozo Urbšio katalikiškos mokyklos aštuntokės – Emilija Petrauskaitė, Milda Gadliauskaitė, Rugilė Rankauskaitė – kartu su anglų kalbos mokytojomis Džilda Railiene ir Renata Urbonavičiene bei muzikos mokytoja Jurga Daubariene, dailės mokytoja Jolanta Jočiene dalyvavo „Erasmus+ K2“ programos strateginės mokyklų partnerystės projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo(si) susitikime Stambule.

Jame taip pat dalyvavo mokiniai bei jų mokytojai iš partnerių šalių – Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Italijos bei Ispanijos – mokyklų.

Svečius sutiko Stambulo mokyklos mokiniai savo tautiniais šokiais, pakvietę prisijungti visus projekto dalyvius. Buvo entuziastingai sušoktas draugystės šokis, o tada kibta į darbus. Visų projekte dalyvavusių partnerių šalių mokyklų mokiniai pristatė savo paruoštus pristatymus apie išradimus medicinos srityje, akcentuodami, kaip jie pakeitė žmonių gyvenimą. Taip pat mokiniai pademonstravo sukurtus filmukus, pristatymus apie mokslininkus ar gydytojus, kurių moksliniai išradimai, tyrimai jau pasitarnavo žmonijos labui bei sėkmingai prisideda prie efektyvaus ligų gydymo, prevencijos.

Daugiau skaitykite čia.