Tinklalapio logotipas
Grįžti

„ES programavimo savaitė“ kviečia demonstruoti įkvepiančius skaitmeninius gebėjimus
event 2018-09-19 domain European Schoolnet

„ES programavimo savaitė“ kviečia demonstruoti įkvepiančius skaitmeninius gebėjimus

Šį spalio mėnesį „ES programavimo savaitė“ (angl. EU Code Week )vėl padės keisti gyvenimus, nes visos Europos dalyviai  pristatys skaitmenines naujoves. Spalio 6 - 21 d. mokyklos, įvairios organizacijos, progamavimo klubai ir kiti yra kviečiami organizuoti programavimo veiklas. Užsiregistruokite naudodamiesi „ES programavimo savaitės“ portale ir pristatykite naujoves.

Jau šeštus metus vykstanti programavimo savaitė, prasidėjo kaip iniciatyva, skirta kūrybiškai spręsti programavimo iššūkius ir bendradarbiauti pritaikant technologijas bet kokio amžiaus žmonėms. Šiais metais, pasitelkus European Schoolnet ir GOPA, ypatingas dėmesys skiriamas mokyklų dalyvavimui, o visų klasių ir dalykų mokytojai kviečiami dalyvauti ir organizuoti veiklą su savo moksleiviais. Mokytojai gali padrąsinti savo mokinius žengti pirmus žingsnius programavimo pasaulyje ir paskatinti aktyviai dalyvauti ir pamokoje, ir įvairiuose projektuose.

Nepraleiskite šių metų įdomių galimybių – sužinokite daugiau apie tai, kaip dalyvauti „ES programavimo savaitėje“, naudotis ištekliais, kaip organizuoti veiklą.  

Perskaityti naujausias žinias ir bendrauti su „ES programavimo savaitė“ organizatoriais galite ir feisbuke ar tviteryje.