Tinklalapio logotipas
Grįžti

„European Film Challenge“: laimėk kelionę į Berlyno kino festivalį
event 2017-12-20 domain Žinauviska.lt

„European Film Challenge“: laimėk kelionę į Berlyno kino festivalį

Domiesi kinu? Mėgsti europietiškus filmus? Jei taip, tuomet negali praleisti galimybės nemokamai keliauti į prestižinį Berlyno kino festivalį! Dalyvauk konkurse „European Film Challenge“ ir laimėk kelionę, apgyvendinimą bei bilietus į vieną didžiausių Europoje kino švenčių.

Kelionės bilietus, apgyvendinimą ir bilietus į festivalį gali laimėti kiekvienas, priėmęs kino iššūkį ir peržiūrėjęs 10 europietiškų filmų. Svarbiausia konkurso taisyklė – filmams turi būti pasirinkti legalūs peržiūros būdai ir platformos. Iššūkio dalyviai turi įamžinti filmo peržiūros faktą nuotraukoje, ją įkelti į „European Film Challenge“ puslapį bei pasidalinti bent viename iš socialinių tinklų, pridėję žymę #europeanfilmchallenge.

Konkurso dalyviams už peržiūrėtus europietiškus filmus yra skiriami taškai. Didesnį taškų skaičių galima gauti žiūrint filmus iš mažesnių šalių bei filmų peržiūroms renkantis skirtingas vietas ir platformas. Konkurso eigoje dalyviai galės gauti papildomų taškų už filmų peržiūras „Lietuvos kino fondo“ platformoje, prancūziškų filmų žiūrėjimą ir netrukus pasirodysiantį filmą „Bjornas Borgas prieš Makenrojų“. Apie papildomų taškų kriterijus organizatoriai informuos „European Film Challenge“ puslapyje bei „Facebook“ paskyroje.

Šis konkurso etapas tęsis iki 2018 m. sausio 31 d. Daugiau informacijos galima rasti ir registruotis oficialioje konkurso svetainėje.