Tinklalapio logotipas
Grįžti

„European Schoolnet“ akademija mini 20-ies metų jubiliejų: mokytojo dieną švęskime kartu
event 2017-10-03 domain Švietimo informacinių technologijų centras

„European Schoolnet“ akademija mini 20-ies metų jubiliejų: mokytojo dieną švęskime kartu

Ar dalyvavote bet kuriame mūsų projekte? Ar naudojotės mūsų internetiniais Europos mokyklų tinklo akademijos kursais? Ar žinote apie mūsų ateities klasių laboratoriją Briuselyje? Jei atsakymas į bet kurį iš šių klausimų yra „taip“, mes norime tai pamatyti ir išgirsti!

2017 m. Spalio 5 d., Tarptautinę mokytojų dieną, mes kviečiame visas atstovus, pedagogus dalintis savo patirtimi su „European Schoolnet“ akademija organizuojant trumpą renginį savo bendruomenėje. Renginio metu galite spausdinti ir naudoti mūsų plakatą ir pristatymą, kad papasakotumėte savo kolegoms (bendraamžiams, partneriams, moksleiviams) apie „European Schoolnet“ veiklą ir ir dalyvavimo projektuose naudą. Renginio trukmė nėra griežtai ribota: pristatymas gali trukti 15 minučių ar ilgiau, jeigu jums taip patogiau. Nepamirškite savo auditorijai papasakoti savo asmeninės istorijos apie tai, kas jums patinka dalyvaujant „European Schoolnet“ akademijos veikloje.

Pasidalykite savo renginiu su mumis! Lauksime jūsų renginio nuotraukų, trumpų vaizdo įrašų socialiniuose tinkluose. Galite eiti tiesiai į „Facebook“, „Periscope“ ar „Twitter“ paskyras ir naudodami šventinę grotažymę #eu_schoolnet20 transliuoti tiesiogiai, kad matytųsi, kaip jūs švenčiate!

Atsisiųskite plakatą.

Atsisiųskite pristatymą.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų metų jubiliejinę veiklą, apsilankykite mūsų puslapyje.