Tinklalapio logotipas
Grįžti

#EuropeForCulture konkursas „Instagram“
event 2018-01-10 domain Žinauviska.lt

#EuropeForCulture konkursas „Instagram“

Prasidėję 2018-ieji metai yra ne tik nauja darbų, kelionių, galimybių pradžia, bet ir labai svarbūs Europai – šie metai yra Europos kultūros paveldo metai, kurių metu ypatingą dėmesį kviečiama skirti įvairiems kultūros objektams, istoriniam paveldui, įvykiams ir viskam, ką tau reiškia tavo šalis tarpstanti Europos žemyne.

Jei turi profilį socialiniame tinkle „Instagram“, kelk nuotrauką, skirtą konkursui: tai gali būti tavo mėgstamiausias receptas, gražiausias tavo miesto pastatas, tau reikšmingas žmogus, įvykis, mokyklos ar universiteto menės, kraštovaizdis ir pan.

Nuotraukos gali būti darytos ne tik Lietuvoje, svarbiausia, kad jose vaizduojami žmonės būtų sutikę pozuoti, nuotraukos nebūtų ypatingai daug redaguotos ir pan.

Prieraše reiktų papasakoti, kas pavaizduota ir kokią reikšmę tau visa tai turi, naudoti grotažymę #EuropeForCulture ir pažymėti @europeancommission.

Konkurse dalyvaujantys žmonės gali laimėti piniginius prizus ir savo vaizdais pasidalinti su visos Europos gyventojais! Konkursas vyksta iki 2018 m. sausio 15 d.

Daugiau informacijos.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.