Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Gamtukų“ pamokose triukšmadariai tampa geriausiais mokiniais
event 2018-05-23 domain 15min.lt

„Gamtukų“ pamokose triukšmadariai tampa geriausiais mokiniais

„Gamtukų“ mokytojas Leonas Milius įsitikinęs: įdomiai papasakoti apie gamtą 16-ai tūkstančių moksleivių per 3 mėnesius yra realu ir tai dar ne riba! „Ateinantį rudenį mūsų nuotaikingose pamokose dalyvaus dar daugiau įvairių Lietuvos regionų moksleivių, juk „Gamtukų“ projektas tik įsivažiuoja!“ – priduria jaunasis neformalių pamokų vedėjas, teatro aktorius ir aistringas gamtos mylėtojas.

Būtent tiek – 16 tūkst. Lietuvos pradinukų šį pavasarį jau pabuvojo neformaliose Aplinkos ministerijos inicijuotose „Gamtukų“ gamtos pažinimo pamokose, kuriose per praktinius potyrius mažieji skatinami geriau pažinti gamtą ir ją saugoti.

Dalyvių atsiliepimai

Teigiami pedagogų ir pamokose dalyvavusių moksleivių atsiliepimai geriausiai apibūdina šių netradicinių pamokėlių naudą:

„Renginys buvo įdomus, naudingas, linksmas ir įtraukiantis. Tikrai visi liko labai patenkinti ir ilgai dalijosi įspūdžiais“, - sako Grigiškių gimnazijos direktorė Hanka Gžybovska.

Jai antrina ir Grigiškių pradinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jadvyga Aleksandrovičienė:

„Stebėjau renginį ir girdėjau džiaugsmingus vaikų bei mokytojų atsiliepimus. Šaunus vedantysis, žaismingai ir įdomiai vedė, sudomino mokinius, labai patiko bandymai (eksperimentai). Puikus sumanymas, kad jie buvo rodomi ir didžiajame ekrane. Dėkojame už įdomias ir naudingas pamokėles.“

„Gamtukų“ pamoka itin sėkmingai įvyko ir dar per 40-yje šalies ugdymo įstaigų, tame tarpe ir Vilniaus Aleksandro Puškino mokykloje, kurios moksleiviai mokosi rusų kalba. Aistringas gamtos mylėtojas pamokos vedėjas Leonas vedė pamoką pasitelkdamas visas savo rusų kalbos žinias. Ir jam puikiai pavyko!

Daugiau skaitykite čia.