Tinklalapio logotipas
Grįžti

„InterCap“ projektas
event 2018-08-14 domain Lyderių laikas

„InterCap“ projektas

Projektas „Gebėjimų ugdymas bendradarbiaujant: Europos NVO ir universitetų tinklas globaliam švietimui migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje” (InterCap) – tai „EuropeAid“ remiamas 3 metų projektas (2017–2020 m.), kuriuo siekiama kurti Europos NVO ir universitetų tinklus, ugdyti švietimo sektoriaus dalyvių gebėjimus ir skatinti globalų švietimą migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje.

KONTEKSTAS IR PRIORITETAI

Pastaruoju metu terorizmo ir ekstremistinių ideologijų keliamas pavojus saugumui visame pasaulyje smarkiai išaugo. Didelė tokiam požiūriui pritarančių ES piliečių dalis neigiamai veikia tolesnio ES ir besivystančių šalių bendradarbiavimo skatinimą ir trukdo siekti Darnaus vystymosi tikslų (DVT).

Svarbiausias projekto tikslas - sukurti Europos NVO ir universitetų tinklus, ugdant švietimo bendruomenės gebėjimus, skatinant globalaus švietimo diegimą migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi darbotvarkėse.

PARTNERYSTĖ

„InterCap“ subūrė 13 organizacijų, kurios veikia 12 oje Europos Sąjungos (ES) valstybių ir specializuojasi mokytojų rengimo, švietimo reformų, darnaus vystymosi ir migracijos srityse bei daugiau kaip 50 partnerių iš visos ES (vietinių valdžios institucijų, ministerijų, universitetų ir NVO).

Išsamiau apie PAGRINDINĘ VEIKLĄ skaitykite žemiau prisegtame naujienlaiškyje.

PIRMIEJI VEIKLOS REZULTATAI

Migracijos, darnaus vystymosi ir vystomojo švietimo auditas – viena iš projekto „InterCap“ veiklų, apimanti 12 ES šalis bei ES institucijų veiklos analizę.

Jau parengta veiklos „Migracijos, darnaus vystymosi ir globalaus švietimo audito" Tarpvalstybinio audito ataskaita bei santrauka politikos formuotojams. Tyrimo tikslas – skatinti kritišką ir įvairiapusišką migracijos, kaip globalaus, su darniuoju vystymusi ir Darnaus vystymosi tikslais susijusio proceso, suvokimą.

Audito santrauką dabar galima parsisiųsti čia (anglų kalba)
Tarpvalstybinę ataskaitą galima parsisiųsti čia (anglų kalba)

PASIŽYMĖKITE DATĄ –1 – oji TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA VILNIUJE!

„Diversity Development Group“ kartu su „InterCap” partneriais kviečia Jus į 1-ąją tarptautinę konferenciją „INTERNATIONAL MIGRATION, SUSTAINABLE DEVELOPMENT AND DEVELOPMENT EDUCATION: WAYS FORWARD”, kuri vyks 2018 m. spalio 12 d. Vilniuje.

Konferencijoje bus nagrinėjamas didėjantis susirūpinimas dėl to, kaip visuomenės apie (ne)saugumas daro įtaką suvokimui apie tarptautinę migraciją bei formuoja nedraugišką viešą ir politinį diskurso prieglobsčio, migracijos ir integracijos klausimais.

Daugiau informacijos netrukus!

Išsamesnė informacija apie projektą: https://www.developtogether.eu/en/
Projekto Facebook paskyra: https://www.facebook.com/pg/InterCapProject/about/?ref=page_internal

 

Atsisiųsti dokumentą:
Parsisiųsti šį dokumentą (InterCap projektas.pdf)InterCap projektas.pdf [ ] 738 Kb