Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Kultūros pasas“ suteiks moksleiviams galimybę rinktis renginius ir edukacines programas
event 2018-06-25 domain LRT.lt

„Kultūros pasas“ suteiks moksleiviams galimybę rinktis renginius ir edukacines programas

Nuo rugsėjo  moksleiviams atsiranda papildomas finansavimas meniniam ugdymui – „Kultūros pasas“. Kultūros bei Švietimo ir mokslo ministerijos planuoja, kad kiekvienam moksleiviui bus skirta po 15 eurų. Vaikai kartu su mokytojais, o vyresniųjų klasių moksleiviai ir savarankiškai, galės nuspręsti, kokius kultūros ir meno renginius nori aplankyti už šią sumą.

Akmenės gimnazijos moksleiviai rugsėjo 1-ąją sugrįš sąskaitoje turėdami pinigų keliems kultūros ir meno renginiams. Gimnazijos mokytoja sako, kad iki šiol dažniausiai lankydavo tik Šiaurės Lietuvoje esančias kultūros įstaigas, o išvažiuoti toliau buvo brangu.

Per „Kultūros pasą“ kiekvienam moksleiviui planuojama skirti po 15 eurų. Už tuos pinigus jie galės rinktis, kokius renginius ar edukacines programas norėtų pamatyti. 

„Pirmasis etapas apims 4 mėnesius nuo rugsėjo 1 d. iki šių metų pabaigos. Bus išbandytas modelis visos Lietuvos pradinių klasių moksleiviams. Po Naujųjų metų šis projektas bus įgyvendintas visoje Lietuvoje, visoms klasėms“, – sakė kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

Daugiau skaitykite čia.