Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Ankstyvosios intervencijos programa – kaip pakviesti?“
event 2018-01-24 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Ankstyvosios intervencijos programa – kaip pakviesti?“

Š. m. sausio 25 d. (ketvirtadienį) 14.00–14.45 val. val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Ankstyvosios intervencijos programa – kaip pakviesti?“

Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokyklų vaiko gerovės komisijų nariai, klasių auklėtojai, mokytojai, administracijų atstovai, socialiniai pedagogai, psichologai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, tėvai, kiti suinteresuoti asmenys.

Transliacijos tikslas – pristatyti Ankstyvosios intervencijos programą, jos tikslą ir paskirtį, papasakoti patekimo į Ankstyvosios intervencijos programą tvarką ir galimybes Lietuvoje, aptarti, kaip mokykla, tėvai gali prisidėti kviesdami vaikus, eksperimentuojančius su alkoholiu ir (ar) narkotikais, į Ankstyvosios intervencijos programą. 

Per tiesioginę transliaciją galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Renatai Šarkanei el. p. renata.sarkane@ntakd.lt, tel. 8 706 63 188.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.