Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Specialieji moduliai aukštesniųjų gebėjimų turintiems vaikams“
event 2018-05-21 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Specialieji moduliai aukštesniųjų gebėjimų turintiems vaikams“

Š. m. gegužės 23 d. (trečiadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Specialieji moduliai aukštesniųjų gebėjimų turintiems vaikams“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, tėvai bei visi besidomintieji aukštesniųjų gebėjimų mokinių ugdymu.

Transliacijos tikslas – pristatyti Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro vykdomo ESF projekto „Aukštesniųjų gebėjimų mokinių atpažinimo ir ugdymo kokybės plėtra“ rengiamus ir jau išbandomus Lietuvos mokyklose matematikos, lietuvių kalbos ir gamtos mokslų specialiuosius modulius, diskutuoti ir skatinti mokyklos bendruomenę plėtoti vaikų gabumus, kurti motyvuojančią mokymosi kultūrą ir aplinką aukštesniųjų gebėjimų turintiems mokiniams.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu inga.nekrosiene@sppc.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Atkreipiame dėmesį: interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.