Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Tarpininkavimo (mediacijos) metodo taikymo galimybės mokykloje“
event 2018-04-17 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Tarpininkavimo (mediacijos) metodo taikymo galimybės mokykloje“

Š. m. balandžio 19 d. (ketvirtadienį) 15.00–15.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Tarpininkavimo (mediacijos) metodo taikymo galimybės mokykloje“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų socialiniai pedagogai, taip pat administracijų atstovai, vaiko gerovės komisijos nariai, kiti švietimo pagalbos specialistai ir visi, norintys susipažinti su tarpininkavimo (mediacijos) metodu.

Transliacijos tikslas – supažindinti su tarpininkavimo (mediacijos) metodu, jo taikymo galimybėmis mokykloje, konflikto samprata tarpininkavime (mediacijoje), pristatyti šio metodo svarbą bendravimui be prievartos ir praktines patirtis įgyvendinant šį metodą mokykloje.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu sandra.valantiejiene@sppc.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.