Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ kviečia stebėti ir dalyvauti tiesioginėje laidoje „Kam reikalingi piliečių mokami mokesčiai?“
event 2018-01-15 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ kviečia stebėti ir dalyvauti tiesioginėje laidoje „Kam reikalingi piliečių mokami mokesčiai?“

Š. m. sausio 18 d. (ketvirtadienį) 13.00–13.40 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kam reikalingi piliečių mokami mokesčiai?“.

Šio ketvirtadienio tiesioginėje vaizdo transliacijoje, o vėliau vaizdo įraše turėsite galimybę susipažinti su pradedamo vykdyti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) projekto „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų“ turiniu. Mokytojai ir mokiniai, mokyklų bendruomenės, įsitraukusios į projektą, susitiks su VMI specialistais, susipažins su mokesčių istorija, analizuos konkrečias mokesčių mokėjimo ir panaudojimo situacijas, ieškos atsakymų į klausimus „kodėl“, plėtos savo kompetencijas mokesčių raštingumo temomis. Susidomėjusias mokyklas kviečiame dalyvauti tiesioginėje transliacijoje ir registruotis į projektą elektroniniu paštu: vmi@vmi.lt iki sausio 26 d. Norintiems pasiteirauti tel. (8–5) 2687 831.

Projekto turinys aktualus atnaujinant ugdymo turinį, orientuotas į tarptautinio tyrimo OECD PISA 2015 rezultatų išvadas.

Antroje transliacijos dalyje bus trumpai pristatomas 2017 m. pradžioje startavęs bendras VMI ir Vilniaus universiteto tyrimas.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, mokiniai, tėvai bei visi, siekiantys įgyti daugiau žinių apie mokesčius.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu albina.vilimiene@upc.smm.lt arba k.celke@vmi.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.