Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“: Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose
event 2018-05-22 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“: Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose

Š. m. gegužės 30 d. (trečiadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose“.

Transliaciją žiūrėti kviečiami švietimo ir ugdymo įstaigų (mokyklų, darželių, dienos centrų, būrelių, vaikų globos namų, bendruomenių), jų administracijų darbuotojai ir kiti specialistai, dirbantys bei teikiantys pagalbą šeimoms, kuriose yra žalingai alkoholį vartojančių asmenų.

Transliacijos tikslas – pristatyti Valstybinio psichikos sveikatos centro informacinį leidinį „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai“ (autorė Nijolė Goštautaitė Midttun) bei aptarti pagalbos būdus, darbuotojų atsakomybės ribas, pareigas bei teisinę aplinką, teikiant pagalbą tokiose šeimose augantiems vaikams, pagalbos tikslus bei principus, kaip kalbėti apie alkoholį su vaikais ir šeimų nariais, kaip mažinti šias problemas lydinčią stigmą, susipažinti su įvairiais pagalbos būdais, kartu užtikrinant konfidencialumą, vaikų ir šeimos narių teises, vaiko teisę į mokslą, sveikatą, saugumą.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu renata.cizauskaite@vpsc.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.