Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ pristato tiesioginių laidų programą
event 2018-09-21 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ pristato tiesioginių laidų programą

Kviečiame susipažinti su Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ 2018 metų II pusmečio tiesioginių vaizdo transliacijų internetu programa.

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, tęsiame tiesioginių transliacijų-pamokų ciklus „10 Lietuvos valstybės dešimtmečių“ ir „Lietuvos istorijos CV“. Žinomi šalies mokslininkai, analizuodami svarbiausius šimtmečio istorinius, politinius įvykius, kultūrinius reiškinius, ves tiesiogines pamokas mokiniams ir mokytojams. Aktualūs psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos klausimai bus pristatomi bendradarbiaujant su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu. Kartu su Nacionaline mokyklų vertinimo agentūra aptarsime mokyklų vadybos aktualijas, tėvų įsitraukimo į ugdymo procesą reikšmę.

Švietimo pagalbos temomis diskutuoti kvies Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras. Pristatysime ir kitas švietimo bendruomenei aktualias temas: informatinis ugdymas, mokyklų vadovų kompetencijų tobulinimo galimybės, rengimas šeimai ir lytiškumo ugdymas, pilietiškumo ugdymas ir kt.

Kviečiame iš anksto užduoti klausimų transliacijų dalyviams, taip pat aktyviai siūlyti transliacijų temas el. p. mokytojotv@upc.smm.lt. Transliacijų laiką, informaciją apie dalyvius, prisijungimo nuorodas ir transliacijų archyvą rasite „Mokytojo TV“ interneto svetainėje