Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Non. No. Nein.“ – videokūrybos konkursas
event 2018-01-29 domain Žinauviska.lt

„Non. No. Nein.“ – videokūrybos konkursas

Europos Komisija kartu kviečia visus jaunus europiečius pasidalinti savo kūrybiniu talentu ir paliesti jautrią visuomenėms temą. Šiuo metu vyksta videokūrybos konkursas „Say No! Stop Violence against Women“ – kurio dalyviai skatinami kūrybiškai atskleisti smurto prieš moteris priežastis ir pasekmes.

Konkurse gali dalyvauti profesionalūs kūrėjai, meno mokyklų moksleiviai ar kūrybinių specialybių studentai iš visos Europos: galima suburti (iki 4 žm.) komandą ir sukurti videoklipo, skatinančio atkreipti dėmesį ir naudojamo socialiniuose tinkluose idėją.

Idėjos išdėstymą reikia pateikti rašytiniu tekstu ir skaidrėmis. Svarbu, kad tu ar tavo suburta kūrėjų komanda atskleistų, kad supranta temos (smurto prieš moteris) problematiką, įžvelgia, veiksnius, iššaukiančius smurtinius veiksmus ir kt. 

Skaidrėse reikia paruošti kūrybinę videoklipo koncepciją ir pristatyti scenarijų.

Susipažinę su konkursui pateiktomis koncepcijomis, organizatoriai apdovanos konkurso laimėtojus kelione į Briuselį, kur bus organizuojamas susitikimas su Europos Komisijos darbuotojais, nagrinėjančiais smurto prieš moteris temą. 

Laimėjusios koncepcijos idėja bus įgyvendinta, skiriant 60 000 Eur biudžetą. 

Jokių amžiaus, tautybės ar lyties reikalavimų konkurso dalyviams nėra. Taip pat, videokoncepciją gali pristatyti ir sukurti ne tik komandoje, bet ir vienas.

Ketinantiems dalyvauti, reikia susipažinti su išsamiais konkurso nuostatais ir videomedžiaga, skirta pajausti temą.

Konkursas vyksta iki 2018 m. vasario 10 d.

Daugiau informacijos.