Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Pažink save“ renginių ciklas
event 2017-10-16 domain Žinauviska.lt

„Pažink save“ renginių ciklas

Suprasti save ir kitą žmogų dažnam – tikras iššūkis. O kur dar draugystė, susižavėjimas, meilė, pirmi nusivylimai, vaikinų ir merginų skirtumai, skrtingi požiūriai į šeimą, gyvybę ir visi kiti klausimai, kasdien stuksenantys į nugarą... Jei kažkuri iš šių temų neduoda ramybės, ar tavo aplinkoje yra priskiriama „tabu“ sričiai, dalyvauk jaunimo rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programoje „Pažink save“.

Teorinius ir praktinius užsiėmimus renginių programoje veda programos savanoriai, baigę 10 temų kursą. Seminarų ciklo metu kalbama apie žmogaus kaip asmenybės formavimąsi, reakciją į aplinkos veiksnius ir kitus žmones, moterų bei vyrų fizinius, psichologinius skirtumus, iš to kylančius santykius, jų formavimąsi ir galimus vystymosi scenarijus, reprodukcinę sveikatą ir, žinoma, – gyvybę. Šios temos dažnam yra žinomos tik paviršutiniškai, todėl seminarų ciklo „Pažink save“ metu bus dalinamąsi patikrinta informacija, praktiniais užsiėmimais, padėsiančiais geriau perprasti save, savo ir kitų poreikius.

Programoje kviečiami dalyvauti 14–29 m. jaunuoliai, gyvenantys Vilniuje. Rudens ciklą sudaro nemokamas 6 užsiėmimų kursas. Užsiėmimai vyksta antradieniais 18:00 Šeimos centre (Aušros Vartų g. 12, Vilnius).

Daugiau informacijos „Facebook“ renginyje.