Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Radistai“ išdavė didžiausias savo išdaigas: mokyklą pavertė tikrų tikriausiu ežeru
event 2018-02-23 domain Delfi.lt

„Radistai“ išdavė didžiausias savo išdaigas: mokyklą pavertė tikrų tikriausiu ežeru
„Radistus“ Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių matome televizijoje, koncertuose, girdime radijuje ir lengvai atpažįstame sutikę gatvėje, tačiau kaip klostėse jų karjera anksčiau? Žinomi vyrai sutiko interviu papasakoti apie tai, kokią svarbą jų gyvenime turėjo tai, kas nutiko besimokant mokykloje.

Prisimena vieną mokytoją
 
J. Nainys baigė Pasvalio Petro Vileišio gimnaziją, ją prisimena noriai. Sako, kad buvo geras mokinys, su mokytojais nekonfliktavo, tačiau vieną iš jų prisimena geriausiai.
 
„Atsimenu istorijos mokytoją Saulių Skardžių. Gal dėl to, kad jis sugebėjo kitaip perteikti istorines datas ir įvykius. Mane taip sužavėdavo jo pasakojimai... Ir universiteto laikais įsiminė dėstytojai, kurie sugeba labai, labai įtaigiai kalbėti. Turi oratorystės dovaną. Patiko stebėti žmones, kurie atsistodavo ir be jokių užrašų kalbėdavo, užduodavo kokį nors klausimą, kuris mums tuo metu rūpėdavo, ir su visokiais gestais, pauzėmis pasakodavo, sugebėdavo labai sudominti. Po to, kai įstojau į filosofiją, beveik visi dėstytojai išsiskyrė dėl to, kad jie buvo geri oratoriai. Jie galėdavo gražiai, ilgais sakiniais kalbėti taip, kad atrodydavo, jog stebi kažkokį spektaklį“, – pasakoja žinomas vyras.
 
Daugiau skaitykite čia.