Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Renkuosi mokyti!“ konsultacinis renginys
event 2018-01-12 domain Žinauviska.lt

„Renkuosi mokyti!“ konsultacinis renginys

Mokytojai yra kiekvienos dienos lyderiai, su kuriais vaikai ir paaugliai praleidžia didžiąją dalį viso savo laiko. Sudėtinga mokytojo profesija yra ne tik iššūkis, bet ir milžiniška galimybė kurti pokyčius, skleisti įkvėpimą ir suteikti jauniems žmonėms motyvacijos mokytis, bendrauti, tobulėti, augti!

Jei kada nors pagalvojai, kad mokytojo profesija yra tau artima, nori keisti ir keistis, – rinkis mokyti! Kasmet nemažai jaunų, talentingų profesionalų į miestų ir rajonų mokyklas sutraukianti programa „Renkuosi mokyti!“ gali tapti galimybe keisti savo profesiją ir tapti pavyzdžiu tiems, kuriems šiuo metu to labiausiai reikia. 

Gali būti, kad jau esi girdėjęs apie šią programą, tačiau abejoji, nežinai, kaip tapti programos dalyviu ir ką jos alumniai šiuo metu veikia, nepraleisk progos pabendrauti, susipažinti ir sužinoti viską iš pirmų lūpų!

2018 m. sausio 17 d. 10:00–17:00 Mokyklų tobulinimo centre Vilniuje vyks konsultacijos, kurioms patogų laiką gali pasirinkti iš anksto čia: https://goo.gl/dD32gv.

Tapti „Renkuosi mokyti!“ programos mokytoju galima iki 2018 m. vasario 5 d.

Daugiau informacijos.