Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Robotiada 2018“ vilios pramogomis: robotu „Pepper“, virtualiu irklavimu ir povandeniniu pasauliu
event 2018-03-02 domain 15min.lt

„Robotiada 2018“ vilios pramogomis: robotu „Pepper“, virtualiu irklavimu ir povandeniniu pasauliu

Pirmą kovo savaitgalį lietuviai laukia ne tik Kaziuko mugės. Kovo 3 d. „Robotikos akademija“ visas šeimas ir jaunuosius išradėjus suburs į jau šeštus metus iš eilės organizuojamą didžiausią technologijų šventę – „Robotiadą“. Tam, kad dar kartą įrodytų – Lietuva nėra tik riestainių ir klumpių šalis.

Jau kovo 3 d. „Litexpo“ parodų rūmai vienai dienai pavirs stebuklinga, spalvota ir kvapą gniaužiančia robotų, LEGO ir technologijų šalimi, kurioje linksmąja nuotykių ir žinių bacila užsikrės ir padauža Rokas, ir rimtoji Sofija, ir inteligentiškasis senelis Bernardas.

10 tūkst. mokslo ir inovacijų gerbėjų, 10 tūkst. entuziazmu ir kūrybiškumu pulsuojančių širdžių – tiek lankytojų per dvi dienas organizatoriai pritraukė pernai.

Šiemet ne mažiau robotikos ir technologijų mėgėjų bei profesionalų tikimasi sulaukti per vieną dieną. Abejonių dėl to nekyla, mat renginio programa išties turtinga ir intriguojanti – be jau tradicinių pramogų (pasaulinio lygio robotų varžybų, interaktyvių dirbtuvių, dėmesį prikaustančių mokslo pranešimų) su savo unikaliais pasirodymais „Robotiadoje“ svečiuosis ir šalies aukštųjų mokyklų atstovai.

Daugiau skaitykite čia.