Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Rupert“ – edukacija jauniesiems kūrėjams
event 2018-01-08 domain Žinauviska.lt

„Rupert“ – edukacija jauniesiems kūrėjams

Edukacijos, rezidencijų ir parodų centras „Rupert“ skelbia atvirą kvietimą jauniesiems menininkams, kūrėjams, rašytojams, režisieriams, kuratoriams ir kt. kūrybinių sričių atstovams, dalyvauti nemokamoje alternatyvios edukacijos programoje. Programos metu vyks įvairūs užsiėmimai, seminarai, paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos ir kt. renginiai, į kuriuos kvies patyrę savo sričių atsotvai iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Atvirame kvietime minima, kad „šiais metais programa sieks skirti ypatingą dėmesį kiekvieno dalyvio projekto specifiškumui ir jo raidai – vystant koncepciją, gaunant grįžtamąjį ryšį iš meno profesionalų ir pačiai produkcijai. Tuo pačiu ji atsispirs nuo meno teoretiko Suhail Malik seminare, skirtam 5-osios alternatyvios edukacijos laidai, išsakyta minties, kad „jūs kaip jauni menininkai pagaliau turite išsivaduoti iš pralaiminčiųjų logikos. Kiekvienas turėtumėte pradėti matyti save kaip tarpusavyje susietus galios, su kuria galima elgtis etiškai, subjektus“. 

Programos dalyviais gali tapti jaunieji savo sričių profesionalai, turintys patirties, pasiekę tam tikrų kūrybos rezultatų, galintys dalyvauti bent 80 proc. programos ir savarankiškai atvykti į Vilnių, kuomet vyks programos užsiėmimai.

Visą reikiamą informaciją galima rasti „Rupert“ tinklalapyje. Programos dalyviu galima tapti iki 2018 m. sausio 31 d. pateikus kandidato anketą nuorodoje nurodytais kontaktais.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Rupert.