Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Šiaurės licėjus“ Kaune duris atvers istorinėje vietoje
event 2018-05-08 domain Diena.lt

„Šiaurės licėjus“ Kaune duris atvers istorinėje vietoje

Vilniuje jau trečius metus veikianti pradinė mokykla „Šiaurės licėjus“ duris šį rudenį atveria ir Kaune. Visos dienos ugdymo modelį įdiegusi mokykla laikinojoje sostinėje įsikūrė istoriniame senamiestyje (Rotušės a. 19).

Istorinė vieta Kaune

Istorinis laikinosios sostinės pastatas, kuriame anksčiau buvo įsikūręs Ryšių istorijos muziejus, turi naują veidą. Nuo rudens šiame pastate klegės vaikų balsai – mokslo metus rugsėjo 1-ąją čia pasitiks privati mokykla „Šiaurės licėjus“.

Pasak „Šiaurės licėjaus“ plėtros vadovės Linos Kilčiauskaitės, kiekvienas penktadienis „Šiaurės licėjuje“ yra skirtas patirtiniam ugdymui, integruotos savaitės veiklos ir probleminio klausimo užtvirtinimui, tad senamiestyje įsikūrusios mokyklos mokiniai galės lengvai vykti į mieste esančias įstaigas ar muziejus; penktadieniais į mokyklą kviečiami susijusių profesijų atstovai bei mokymosi temas iliustruojantys specialistai ir žinovai.

„Pavyzdžiui, nagrinėdami gyvūnijos ar paukščių tematiką lankomės Tado Ivanausko muziejuje. Mokydamiesi pažinti laiško tematiką vykstame į centrinį paštą. Susipažindami su transporto tematika išsiruošiame į kelionę viešuoju transportu. Taip pat keliamės funikulieriumi, lankome aviacijos muziejų“, – pasakoja „Šiaurės licėjaus“ plėtros vadovė.

Daugiau skaitykite čia.