Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Valstiečiai“ sugalvojo, kaip apraminti mokytojus: S.Skvernelis pokalbio kviesis merus
event 2018-12-04 domain 15min.lt

„Valstiečiai“ sugalvojo, kaip apraminti mokytojus: S.Skvernelis pokalbio kviesis merus

Mokytojams pasiryžus streikuoti kad ir iki Kūčių, „valstiečių“ lyderiai pirmadienį sutarė, kad premjeras Saulius Skvernelis kvies pokalbio savivaldybių, kuriose yra streikuojančių mokyklų, merus. Anot „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio, merų bus prašoma atkurti mokymosi procesą, o tam, anot jo, yra atliekamų pinigų – tai lėšos, kurios nebus išmokėtos streikuojantiems mokytojams.

Pirmadienį Seime vykstant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos (LVŽS) posėdžiui premjeras Saulius Skvernelis, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė bei „valstietis“ Kęstutis Mažeika išėjo iš posėdžio į atskirą pasitarimą R.Karbauskio kabinete. Čia jie aptarė, ką daryti su streikuojančiais mokytojais.

Po šio susitikimo LVŽS pirmininkas žurnalistams sakė, kad sutarta, jog S.Skvernelis kalbėsis su miestų ir rajonų, kuriuose šiuo metu nesimoko vaikai, merais.

„Mes padėsime kiek galėdami iš Seimo, kad būtų atstatytas švietimo procesas visose mokyklose visoje Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad premjeras yra ryžtingas šiuo klausimu, ir artimiausiu metu į mokyklas grįš mokiniai“, – sakė R.Karbauskis.

Jis pabrėžė, kad savivaldybės, kaip mokyklų steigėjos, ugdymo procesą esą galėtų atkurti ir pačios, be Vyriausybės įsikišimo.

Daugiau skaitykite čia.