Tinklalapio logotipas
Grįžti

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse
event 2018-04-09 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ketvirtus metus iš eilės inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Šalies mokyklos kviečiamos š. m. birželio 1 dieną prisijungti prie iniciatyvos ir į mokinių profesinį veiklinimą įtraukti mokinių artimuosius!

Sėkmingas profesijos pasirinkimas ir asmens karjera yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos – tėvų, mokyklų vadovų, mokytojų, karjeros specialistų ir būsimų darbdavių – rūpestis. Mokiniui, priimančiam sprendimus, susijusius su profesijos pasirinkimu, svarbu apsilankyti savo tėvų, globėjų, senelių ir kitų artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla bei pasitikrinti priimamus karjeros sprendimus.

Kviečiame 5-IV klasių mokinių tėvelius ir jų darbdavius aktyviai dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuojamoje Visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse, kuri vyks 2015 m. balandžio 10 d. raginame pasikviesti vaikus ir suteikti jiems galimybę susipažinti su profesijų įvairove Jūsų darbo aplinkoje.

Kviečiame dalyvauti šiame projekte ir susisiekti su Jūsų vaiko klasės auklėtoja.

Kvietimas