Tinklalapio logotipas
Grįžti

13-15 metų mokinius kviečiame dalyvauti Europos pinigų konkurse!
event 2018-01-30 domain Ugdymo plėtotės centras

13-15 metų mokinius kviečiame dalyvauti Europos pinigų konkurse!

Lietuvos bankų asociacija kviečia visas Lietuvos mokyklas dalyvauti Europos pinigų konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti ir gerinti 13–15 metų mokinių finansinį raštingumą.

Konkursas vyks dviem turais.

Kovo 15 d. – nacionalinis turas. Jis vienu metu vyks net 30 Europos šalių per interaktyvią „Kahoot!“ platformą. Į 10–15 klausimų geriausiai ir greičiausiai atsakiusi klasė bus paskelbta nacionalinio turo nugalėtoja.

Gegužės 8 d. – finalinis Europos turas Briuselyje. Jame dalyvaus kiekvienos šalies nacionalinio turo klasės nugalėtojos deleguoti du mokiniai.

Europos finalinio turo nugalėtojai bus apdovanoti net 3000 Eur čekiu. Jį mokykla galės skirti bet kokiam pirkiniui ar projektui finansiniam raštingumui gerinti. 

Konkurso metu mokinių taip pat lauks įspūdinga programa, suteikianti galimybę keistis patirtimi su mokiniais iš kitų Europos šalių, susipažinti su Briuseliu ir įgyti naudingų žinių apie Europos Sąjungą.

„Tai puiki galimybė parodyti Europai, kokie entuziastingi, smalsūs ir azartiški esame. Tiesa, finansinis raštingumas vis dar tebėra ta sritis, kurioje būtina pasistiebti. Ir šis klausimas aktualus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Šalies švietimo sistemoje pasigendama tinkamo dėmesio šiai sričiai ir suvokimo, kokia ji svarbi. Tačiau daug kas priklauso ir nuo mūsų pačių noro siekti geresnių rezultatų. Juk finansinis išprusimas pirmiausia yra dėl mūsų pačių gerovės – kad būtų lengviau „laviruoti“ gyvenimo keliuose. Tikimės, jog šis visoje Europoje vyksiantis interaktyvus konkursas bus puiki paskata, pažadinanti entuziazmą ir norą domėtis finansais“, – pažymi Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius.

Visa informacija apie konkursą www.europeanmoneyquiz.lt.