Tinklalapio logotipas
Grįžti

2018 metų LGMA Forumas–suvažiavimas PALANGOJE (dalyvių sąrašas)
event 2018-07-04 domain Lietuvos geografijos mokytojų asociacija

2018 metų LGMA Forumas–suvažiavimas PALANGOJE (dalyvių sąrašas)

Skelbiamas LGMA rudens Forumo–suvažiavimo PALANGOJE dalyvių sąrašas. Iš viso iki liepos 2 d. į Forumą užsiregistravo 149 dalyviai. 

Skelbiamas dalyvių sąrašas: Pirminė Forumo 2018 registracija_PALANGA

Jeigu nematote savo pavardės sąraše, bet registravotės, prašome nedelsiant apie tai informuoti raštu šiuo adresu:  lgmaforumas@gmail.com Mes su Jumis susisieksime ir susiderinsime. Taip pat, jeigu norite daryti keitimus dėl gyvenimo viešbutyje, kitų anketoje paminėtų klausimų, prašome tai padaryti iki rugpjūčio 31 d., informuojant raštu šiuo adresu: stase.alenskiene@gmail.com

Forumo organizatoriai dėkoja visiems mokytojams, susimokėjusiems 10 eurų avansą. Liepos 3 d. duomenimis avansinį mokestį sumokėjo 81 dalyvis. Prašome avansą sumokėti kuo skubiau. Kol avansas nėra sumokėtas, jūsų registracija nėra galiojanti. Jei dėl asmeninių priežasčių artimiausiu laiku to negalėsite padaryti, informuokite organizatorius.

Primename, kad visi Forumo dalyviai, norintys gauti kvalifikacijos pažymėjimus, būtinai privalo registruotis semiplius.lt puslapyje.

P.s. atliekant apmokėjimą, prašome nurodyti pilną asociacijos pavadinimą.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija

LT34 7300 0100 0062 9653

Swedbankas

Banko kodas: 73000

Įmonės kodas: 191768562

 
LGMA skyrių pirmininkų prašoma iki rugsėjo 10 dienos pateikti sąrašus narių, kuriems reikėtų pagaminti LGMA pažymėjimus.

Informaciją siųskite el. pašto adresu: monblanas@gmail.com

Artėjant renginiui paskelbsime papildomos informacijos apie renginį.

Smagių vasaros atostogų!

 

LGMA Forumo 2018 organizatoriai