Tinklalapio logotipas
Grįžti

2018 metų LGMA rinkiminis Forumas–suvažiavimas Palangoje (vyksta registracija!)
event 2018-06-13 domain Lietuvos geografijos mokytojų asociacija

2018 metų LGMA rinkiminis Forumas–suvažiavimas Palangoje (vyksta registracija!)

LGMA tarybos nutarimu 2018 metų LGMA ataskaitinis Forumas-suvažiavimas įvyks Palangoje. Šio renginio metu bus renkama / tvirtinama naujos kadencijos LGMA taryba bei LGMA prezidentas. 

Forumo data: 2018 m. rugsėjo 21 d. (penktadienis) – rugsėjo 22 d. (šeštadienis). Atvykimas rugsėjo 21 d. iki 12 val., išvykimas rugsėjo 22 d. apie 16 val.

Forumo vieta: Viešbutis „Palangos žuvėdra“, Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės alėjos), Palanga.

Dalyviai: kviečiami dalyvauti visi Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos nariai.

Forumo tema: Geografija vakar, šiandien, rytoj

Forumo-suvažiavimo statusas: kvalifikacinis seminaras (bus išduoti kvalifikaciniai pažymėjimai).

Registracija: nuo birželio mėn. 12 d. iki birželio mėn. 28 d.

Registracijos anketa: https://goo.gl/forms/B6ODUk7zBtPgifFn1

Dėl galimos papildomos registracijos informacija bus paskelbta rugsėjo pirmosiomis dienomis.

Forumo dalyviai, norintys gauti kvalifikacijos pažymėjimus būtinai turi registruotis ne tik google sistemoje, bet ir semiplius.lt puslapyje. Įėjus į sistemą Renginių paieškos sistemoje (viršuje dešinėje) surinkite Forumo-suvažiavimo pavadinimą – Geografija vakar, šiandien, rytoj. Taip pat šį renginį galite rasti Renginių kalendoriuje.

Primename, kad iki liepos mėn. 1 dienos prašome pervesti 10 eurų avanso mokestį. Šiuo mokesčiu organizatoriai nori garantuoti jūsų atvykimą. Iš šio mokesčio bus kompensuojamos kavos pertraukos ir mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus. Neatvykusiems be pateisinamos priežasties mokestis nebus grąžinamas.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos sąskaita: LT34 7300 0100 0062 9653

P.s. mokant prašome nurodyti pilną asociacijos pavadinimą.

Swedbankas

Banko kodas: 73000

Įmonės kodas: 191768562

Nakvynė

Visi dalyviai gyvens vienoje vietoje:

1. Viešbutyje „Palangos žuvėdra”, Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės alėjos), Palanga.

Preliminari nakvynės kaina 1 asmeniui parai apie 28 € . Į kambario kainą įskaičiuota: pusryčiai, bevielis internetas, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Už viešbučio paslaugas galima atsiskaityti banko kortele arba grynais pinigais.

Pietūs

Numatomi 2 pietūs (rugsėjo 21 ir 22 d.) viešbučio „Palangos žuvėdra“ kavinėje. Vienerių pietų kaina – 12 €. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje registracijos anketoje, ar valgysite viešbučio kavinėje, pažymint meniu variantą (galimi 2 pasirinkimai).

Vakarienė

Susimokėti už pietus ir vakarienę turėkite grynų pinigų. Būtina nurodyti iš anksto elektroninėje registracijos anketoje, ar valgysite viešbučio kavinėje.

Kultūrinė programa

Rugsėjo 21 d. vakare, po vakarienės, numatomas naktinis geografinis orientavimosi pažintinis žaidimas Palangoje. Renginio trukmė apie 2 val.

Kelionės, gyvenimo, maitinimo išlaidas konferencijos dalyviai apsimoka patys arba juos siunčianti institucija. Bus išrašytos sąskaitos. Turėkite ant atskiro lapo užsirašę sąskaitai išrašyti reikalingus rekvizitus (pavardė, vardas, įmonės kodas, mokykla).

LGMA simbolika. Visi, norintieji įsigyti marškinėlius su LGMA simbolika ir meile geografijai, prašome tai nurodyti registracijos anketoje.Taip pat reikia pasirinkti ir marškinėlių spalvą bei dydį. Marškinėliai bus pagaminti ir atvežti į Forumą. Jeigu pageidaujate marškinėlių ne tik sau, bet ir kolegoms, apie tai LGMA skyrių pirmininkus prašome informuoti atskiru laišku adresu lgmainformacija@gmail.com

PRANEŠIMAI: Kviečiame mokytojus konferencijos tema skaityti pranešimus. Norinčius parengti pranešimą (15 min. trukmės), prašome iki rugsėjo mėn. 1 d. informuoti apie tai adresu lgmainformacija@gmail.com

Su jumis bus susisiekta ir suderinti visi su pranešimais susiję klausimai.

Pranešimų medžiaga bus skelbiama www.geografija.lt. , todėl reikės pateikti elektroninį pranešimo variantą.

Programą paskelbsime rugsėjo pradžioje.

Forumo organizatoriai: LGMA renginių organizavimo komitetas, Klaipėdos LGMA skyrius.

Pasiteirauti viešbučių ir kitais rūpimais klausimais galima telefonu 8 687 80128, vdg.geografija@gmail.com (Stasė Alenskienė).

Pranešimų klausimais 8 685 33983 (Rytas Šalna)

Papildomos informacijos apie renginį bus paskelbta rugsėjo mėn. pradžioje, o liepos 1-3 d. – suvažiavimo dalyvių sąrašas patikslinimui.

]