Tinklalapio logotipas
Grįžti

32-ejų Metų mokytojas atskleidė, kaip gaminasi vitaminą C ir kur išleis premiją
event 2018-04-23 domain Lrytas.lt

32-ejų Metų mokytojas atskleidė, kaip gaminasi vitaminą C ir kur išleis premiją

Jam prireikė vos trejų metų, kad pelnytų visuotines mokinių simpatijas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijoje. Jam pakako vos septynerių metų, kad taptų visos šalies Metų mokytoju. Ir jis tikras, kad būti pedagogu – jo kelias. Mokytojas Simonas Šabanovas taip manė būdamas vos kelerių metų. Tuo neabejoja ir šiandien.

Šią savaitę S.Šabanovui švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir premjeras Saulius Skvernelis Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje sveikino tapus 2017-ųjų Metų mokytoju. Jam ir dar penkiems kolegoms, be šlovės, skirta ir premija – 4560 eurų.

„Čia gyvas aukso medalis, čia vaikštantis bronzos medalis, čia respublikinių olimpiadų nugalėtojas, o čia – aštuntokas, kuris pateko į dvyliktokų olimpiadą“, – per petį savo mokiniams, atvykusiems iš Kauno jo pasveikinti, plekšnojo Simonas Šabanovas.

Jis – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas, yra suformavęs unikalią jaunųjų mokslininkų ugdymo sistemą, mokinius skatina atlikti įvairius tyrimus – nuo socialinių reiškinių iki gamtos.

Daugiau skaitykite čia.