Tinklalapio logotipas
Grįžti

4 vaikų mama atkirto tiems, kurie vasarą mokykloje neturi ką veikti
event 2018-06-14 domain Delfi.lt

4 vaikų mama atkirto tiems, kurie vasarą mokykloje neturi ką veikti
Mokslo metų prailginimas mokyklose pasitiktas skirtingai: vienose nuspręsta vasaros dienomis mokytis organizuojant žygius ir išvykas gamtoje, kitose nutarta tęsti įprastas pamokas klasėse. Kaip elgiasi skirtingos mokyklos, kad prailginti mokslo metai vaikams nepabostų ir kaip jiems sekasi?

Rezultatai rodo, kad atostogauti dar anksti
 
Bezdonių pagrindinės mokyklos tarybos narė ir keturių vaikų mama Vita Rulinskienė teigia, kad įprastus darbus turintiems tėvams visus tris vasaros mėnesius užtikrinti, kad atostogaujantys vaikai laiką leistų prasmingai, yra sudėtinga. Ji pastebi – užpuolę karščiai lėmė tai, kad kai kuriuos dalykus nemaža dalis besipiktinančių tiesiog praleido pro akis.
 
„Mano aštuntokui gegužės pabaigoje mokytoja skyrė užduotį sudėti skyrybos ženklus ir juos paaiškinti. Mano vaikas, kuris gerai mokosi, tąkart gavo dvejetą. Man prieštaringai skamba, kai mokytojai šią vasarą sako, kad jie jau išėję programą, viskas padaryta ir nebėra ką veikti, tačiau mokiniai taip ir neišmokę elementarių skyrybos taisyklių. Jeigu tikrai nebūtų ką veikti vasarą, vaikai gautų dešimtukus ir būtų viską pilnai išmokę. Tada galėtume sakyti, kad viską esame pilnai išmokę. Dabar to nėra“, – piktinasi ji.
 
V. Rulinskienė įsitikinusi, kad trijų mėnesių atostogų vaikams yra per daug, jie lieka be prasmingo užimtumo.
 
Daugiau skaitykite čia.