Tinklalapio logotipas
Grįžti

50-metį minintis KTU Ekonomikos ir verslo fakultetas: būti verslo mokykla technologinio profilio universitete – milžiniškas privalumas
event 2018-06-07 domain Delfi.lt

50-metį minintis KTU Ekonomikos ir verslo fakultetas: būti verslo mokykla technologinio profilio universitete – milžiniškas privalumas
Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultetui (KTU EVF) 2018-ieji – svarbūs metai. Šiemet didžiausia verslo specialistų aukštoji mokykla Kaune, garsėjanti savo kompleksiškumu ir tarpdiscipliniškumu, švenčia 50 metų gyvavimo jubiliejų.

Nepaisant intensyvios konkurencinės aplinkos, kurią Lietuvoje lemia didelis ekonomikos, verslo ir vadybos studijų programų skaičius, riboto supratimo apie verslo ir ekonomikos tyrimų bei studijų vaidmenį technologijomis grįstame pasaulyje, KTU EVF proaktyviai reaguoja į aplinkos pokyčius, yra dinamiškas ir besikeičiantis.
 
Ekonomikos mokslų reikšmė technologiniame universitete – neįkainojama
 
KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto Finansų katedros vedėjas prof. Rytis Krušinskas pasakoja, kad KTU EVF visuomet garsėjo savo kompleksiškumu.
 
„Savo studentams leidžiame būti arčiau darbdavių – į paskaitas nuolat kviečiame verslo atstovus, savo srities ekspertus, turime pirmąją „Bloomberg“ laboratoriją Baltijos valstybėse – „Bloomberg Professional“ duomenys prieinami KTU dėstytojams bei studentams“, – teigia prof. R. Krušinskas.
 
Daugiau skaitykite čia.