Tinklalapio logotipas
Grįžti

7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda „Mokykla 2017“
event 2017-09-13 domain Lyderių laikas

7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda „Mokykla 2017“

2017 lapkričio 24–25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda. Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys.

Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

Parodos teminės grupės

Parodos MOKYKLA 2017 dalyvių registracija

Parodos šūkis – MOKYKLA BE SIENŲ!

Pagrindiniai šių metų parodos akcentai

Parodoje MOKYKLA 2017 bus tęsiama Geros mokyklos tema, skatinanti pagalvoti apie savo mokyklą, padrąsinanti ir įkvepianti pažvelgti į mokyklą naujai. Gera Mokykla pirmiausiai prasideda nuo bendruomenės, kuri peržengia įprastinės mokyklos bendruomenės ribas, kurioje gimsta netikėčiausios idėjos ir kurios nariams yra priimtini besikeičiantys vaikų gyvenimo „trendai“. Todėl šių metų parodoje bus akcentuojamas šiuolaikiškas mokymas(is), bus ieškoma atsakymų į esminius ugdymo klausimus:

  • Ko iš tikrųjų mokome ir kaip turėtume mokyti dabartinius vaikus?
  • Kaip mokytojui suprasti savo mokinį ir jį mokyti? Dažniau panaudoti išmaniuosius įrenginius klasėje, o gal dažniau su vaikais mokytis netradicinėse aplinkose už mokyklos ribų?
  • Kokias mokymo(si) priemones gali naudoti mokytojas bendraudamas su virtualioje realybėje „gyvenančiais“ mokinias?
  • Kaip įvertinti mokinio pažangą ir pasiekimus?

Paroda MOKYKLA kasmet stebina savo lankytojus tiek naujomis erdvėmis, tiek veiklomis ir patraukliais bei interaktyviais renginiais.

Šiais metais parodoje:

  • Parodos ekspozicija ir renginių erdvė, skirta dalyvių inicijuojamiems renginiams. 4 parodų salė
  • Atradimų laboratorijų erdvė – tampanti gražia parodos tradicija, ir kasmet pristatanti naujas kūrybines tiriamąsias veiklas. 3 parodų salė. Atradimų laboratorijų veiklų atranka vyksta ČIA 
  • Mokytojų kambarys – neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.
  • Plati renginių ir užsiėmimų programa: konferencijos, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, gerosios patirties pasidalijimo seminarai, kūrybinės dirbtuvės, praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos ir atviros erdvės diskusijos. Kviečiame įmones organizuoti renginius parodoje, dėl sąlygų susisiekti su Vaida Daskevičiene, tel. 8 650 82361, el. p.v.daskeviciene@litexpo.lt.
  • Pagrindinis parodos renginys aktualia švietimo tematika, subursiantis mokyklų vadovus, direktorių pavaduotojus ugdymui, skyrių vedėjus, mokytojus, savivaldybių švietimo padalinių vedėjus ir specialistus.
  • Jauniesiems mokytojams skirti renginiai.

Daugiau informacijos rasite čia.