Tinklalapio logotipas
Grįžti

A.Jurgelevičiaus profsąjungai priklausantys Rokiškio rajono mokytojai palaiko streikuojančius
event 2018-12-05 domain 15min.lt

A.Jurgelevičiaus profsąjungai priklausantys Rokiškio rajono mokytojai palaiko streikuojančius

Andriaus Navicko vadovaujama Švietimo darbuotojų profsąjunga (LŠDPS) ketvirtą savaitę tęsia streiką dėl naujos mokytojų apmokėjimo tvarkos. Kitai – Audriaus Jurgelevičiaus vadovaujamai – profsąjungai priklausantys Rokiškio rajono pedagogai antradienį daugelyje ugdymo įstaigų surengė boikotą – vietoj įprastų, vedė alternatyvias pamokas, išreiškė palaikymą streikuojantiems. A.Jurgelevičius teigė palaikantis tokią iniciatyvą ir tikino jokios takoskyros neįžvelgiantis.

Apie vedamas pilietiškumo pamokas maždaug 30-tyje Rokiškio rajono ugdymo įstaigų 15min papasakojo Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos mokytojas Erikas Gaigalas.

„Kadangi priklausom kitai profesinei sąjungai, ne tai, kuri dabar streikuoja, sugalvojau tokį variantą kaip kad boikotą. Šiuo atveju, tai yra priemonė, kuri padeda darbuotojams siekti, kad darbdavys įvykdytų jų keliamus reikalavimus.

Mes vietoj įprastų pamokų vedam pilietiškumo pamokas – neimam naujų temų, nerašom kontrolinių darbų, o tiesiog kalbam su mokiniais apie susidariusią situaciją švietimo sistemoje. Aiškiname iš esmės tuos dalykus, kurie čia dabar vyksta“, – kalbėjo pedagogas.

Daugiau skaitykite čia.