Tinklalapio logotipas
Grįžti

Abiturientai keikia NEC: dingo paskelbti anglų kalbos egzamino rezultatai
event 2018-07-03 domain 15min.lt

Abiturientai keikia NEC: dingo paskelbti anglų kalbos egzamino rezultatai

Pirmadienio vakare į uždarą socialinio tinklo „Facebook“ grupę susibūrę abiturientai aktyviai pradėjo dalytis naujiena apie Nacionalinio egzaminų centro (NEC) paskelbtus valstybinio anglų kalbos brandos egzamino (VBE) rezultatus. Tiesa, neaišku, ar jie buvo tikri – NEC oficialioje svetainėje apie tai jokios informacijos nepateikė, o ir moksleivių aptikti rezultatai greitu metu išgaravo.

Įvertintų egzaminų darbų demonstravimo sistemoje anksčiau, nei planuota, išvydę anglų kalbos VBE rezultatus dauguma moksleivių džiaugėsi gerais pasiekimais, teigė surinkę daugiau taškų, nei tikėjosi. Nemažai komentuojančiųjų buvo „šimtukininkai“.

Tiesa, dalis abiturientų skelbiamuose rezultatuose pastebėjo klaidų – laikymo data buvo užrašyta 2017 metų gegužės 20 diena, o rezultatų skelbimo diena – 2017-ųjų birželio 28 diena, nors anglų kalbos egzaminą moksleiviai šįmet laikė gegužės 5-ąją, o rezultatai, kaip anksčiau skelbė NEC, turėjo paaiškėti liepos 3–4 dienomis.

Po kurio laiko jaunuoliai paskelbtų rezultatų pasigedo.

„Ar man čia vienai dingo anglų egzamino rezultatai?“ – rašė Kristina. Į jos žinutę grupės vartotojai atrašė: „Man ir.“

Kai kurie moksleiviai, komentuodami situaciją, juokavo. Pavyzdžiui, Rasa rašė: „Sugalvojo, kad nenusipelnėm to, ką gavom.“ Taip pat dalis spėliojo, kad rezultatai sistemoje atsiras, kai NEC klaidingas datas ištaisys į teisingas.

Daugiau skaitykite čia.