Tinklalapio logotipas
Grįžti

Abiturientė skaičiuoja: išleistuvėms renkama tiek daug, bet padaroma taip mažai
event 2018-03-22 domain Delfi.lt

Abiturientė skaičiuoja: išleistuvėms renkama tiek daug, bet padaroma taip mažai
Esu vienos Šiaulių gimnazijos abiturientė ir, kaip įprasta, metų pradžioje pradėjome galvoti apie išleistuves bei šimtadienį. Buvo nuspręsta rinkti 60 eurų visiems metams. Gerai, galvojome visi, ne tiek jau ir daug, vienąkart nuneši – po to nebereikia nieko nešti ir ramu.

Mokykloje yra apie 130 abiturientų, todėl surinkta 7800 eurų! Be galo didžiulė suma, bet visgi šventė – salės nuomos kainuoja, viskas kainuoja... Puikiai sutariu su klasės auklėtoja, žinau, kad iš visų mokinių buvo surinkta tie 60 eurų, nesvarbu, ar vaikas iš prastesnės šeimos, kurioje tie pinigai yra viso mėnesio maistas, ar iš tos kurioje tai yra tik centai...
 
Prieš mėnesį įvykęs šimtadienis be galo pribloškė visus abiturientus. Buvo išnuomota salė, kuri, kaip man žinoma, kainavo apie 500 eurų, nes buvo mokama ir už repeticijas (kažin kodėl aktų salėje dėl nežinomų priežasčių nesugebėjo to daryti). Režisieriai buvo mokyklos mokytojai, auklėtojos savo ruožtu sugalvojo jiems sumokėti už darbą. Atleiskite, jei kažko nesuprantu, bet, mano nuomone, jie ir taip gauna algą? Na, tarkime, 1000 eurų jau nebėra.

Daugiau skaitykite čia.