Tinklalapio logotipas
Grįžti

Abiturientų įspūdžiai po anglų kalbos egzamino: užduotys pasirodė lengvos
event 2018-05-07 domain Delfi.lt

Abiturientų įspūdžiai po anglų kalbos egzamino: užduotys pasirodė lengvos
Šeštadienį ryte abiturientai sėdosi į suolus laikyti anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. Į jį šiemet užsiregistravo 20 634 kandidatai.
 
Šiandien vykusį užsienio kalbos valstybinį brandos egzaminą sudaro 4 dalys: klausymo, skaitymo, rašymo užduotys ir kalbėjimo dalis, kurią abiturientai laikė anksčiau. Šį egzaminą laikantiems abiturientams egzaminų sesija prasidėjo dar balandžio pradžioje. Pirmąją anglų kalbos egzamino dalį, kalbėjimo užduotis, moksleiviai laikė prieš mėnesį, balandžio 4–6 d.

Kalbintiems abiturientams užduotys pasirodė lengvos
 
Egzaminus abiturientai laiko ne savo mokyklose, o paskirtuose egzaminų laikymo taškuose, Vilniuje jų net keliasdešimt. Užupio gimnazijos abiturientai, su kuriais kalbėjome šiandien, egzaminą laikė Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje.
 
Viena iš pirmųjų egzamino patalpas palikusi dvyliktokė egzaminą parašė per mažiau nei dvi valandas. 10:55 moksleivė papasakojo, kad dėl egzamino nesijaudino, todėl išeina rami, tačiau sakė net nepastebėjusi, kad pro duris žengė pirmoji. Pasak jos, užduotys buvo lengvos, tad paliko tik vieną tuščią langelį atsakymų lape.

Daugiau skaitykite čia.