Tinklalapio logotipas
Grįžti

Agentūra glaudžiau bendradarbiaus su mokyklų tarybomis
event 2018-09-13 domain Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra

Agentūra glaudžiau bendradarbiaus su mokyklų tarybomis

Agentūra, siekdama švietimo kokybės, glaudžiau bendradarbiaus su mokyklų tarybomis. 2018 m. rugsėjo 13 d. Agentūroje įvyko susitikimas su Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos tarybos pirmininku Robertu Ramanausku. Susitikimo metu buvo kalbama apie bendrojo ugdymo mokyklų tarybų vaidmenį užtikrinant švietimo kokybę, tobulinant mokyklų veiklą. R. Ramanauskas pabrėžė, kad, sprendžiant aktualius mokyklos veiklos klausimus, svarbu skatinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp mokyklos administracijos ir mokyklos tarybos.

Aukščiausiai mokyklos savivaldos institucijai – mokyklos tarybai, įgyvendinant numatytas funkcijas, siekiant ugdymo kokybės yra reikalinga Agentūros pagalba. Agentūros darbuotojai kalbėjo apie aktyvų mokyklos savivaldos įsitraukimą į veiklos kokybės įsivertinimo procesą, veiklos tobulinimo planavimą ir įgyvendinimą po išorinio vertinimo.

Susitikime nuspręsta, kad Agentūra, bendradarbiaudama su savivaldybėmis, organizuos mokyklų savivaldai informacinius seminarus apie veiklos kokybės įsivertinimą, išorinį vertinimą, numatyta mokyklų tarybas konsultuoti ugdymo kokybės užtikrinimo, kitais su šia tema susijusiais klausimais.

Ilona Jašinauskienė

L. e. p. Informavimo ir administravimo skyriaus vedėja

El. paštas: ilona.jasinauskiene@nmva.smm.lt