Tinklalapio logotipas
Grįžti

Akcija „Padovanok vaikui vasarą“ šimtams vaikų dovanoja stovyklas
event 2018-07-02 domain Alfa.lt

Akcija „Padovanok vaikui vasarą“ šimtams vaikų dovanoja stovyklas

Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcija „Padovanok vaikui vasarą“ skaičiuoja pirmuosius rezultatus – per birželio mėnesį į vasaros stovyklas išvažiavo šimtai vaikų.

Jau trečius metus prezidentė kviečia visus neabejingus vaikų gerovei žmones prisidėti prie turiningo sunkumus patiriančių vaikų ir jaunuolių vasaros laisvalaikio organizavimo, jų socialinių įgūdžių stiprinimo ir ragina sudaryti sąlygas vaikams dalyvauti vasaros stovyklose, kad laisvalaikis būtų tikrai saugus ir turiningas.

Birželio mėnesį akcija prasidėjo dideliais renginiais. Vilniaus tarptautinis klubas per 200 vaikų iš globos namų iš sunkumų patiriančių šeimų pakvietė vasaros pradžią pasitikti dienos pramogų stovykloje Nemenčinės miškuose. Atsiliepdama į kvietimą, Izraelio ambasada trečią kartą į edukacinę dienos išvyką pakvietė organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų vaikų dienos centrų auklėtinius. Vasaros pradžioje „Džiaugsmo dienoje“ Anykščiuose dalyvavo 150 vaikų iš visos Lietuvos, daugeliui jų tai buvo pirmoji tokia išvyka.

Pirmąjį veiklos mėnesį švenčia unikalus projektas Rukloje – visą vasarą veikianti dienos stovykla Ruklos seniūnijos vaikams. Prie iniciatyvos aktyviai prisijungia ir stovyklas finansuoja atsakingas verslas.

Daugiau skaitykite čia.