Tinklalapio logotipas
Grįžti

Andrius Tapinas. Laisvas mokytojų laikas – pasityčiokit dar, premjere, jums gerai sekasi
event 2018-11-14 domain Delfi.lt

Andrius Tapinas. Laisvas mokytojų laikas – pasityčiokit dar, premjere, jums gerai sekasi

Ilgai galvojau apie tai, ką vakar drėbtelėjo mano valstybės premjeras, o šiandien kaip ištikimas Sanča Pansa papildė ir Seimo pirmininkas.

„Turėti gana daug laisvo laiko ir gauti 1000 eurų – tokios galimybės tikrai nėra“ – duodamas interviu pasakė Saulius Skvernelis.

Net ir penkiolika kartų perskaičius visą tekstą ir nuoširdžiai mėginant pateisinti interviu kontekstą, šlykštus skonis burnoje lieka.

Premjeras neturi vidinės inteligencijos. Jeigu ankstesnius „skvernelius – juokelius“ apie policinę valstybę ar jaunųjų medikų išlydėjimą, galėjom nurašyti „grubokam, bet nuoširdžiam pareigūnui“, tai po šito aišku, kad vidinės inteligencijos nėra nė lašo. Ir jokie patarėjai ar kursai jos nepridės.

Premjeras neturi žalio supratimo apie Mokytojo darbą. Joks Mokytojas (būtent toks, iš didžiosios raidės, būtent toks, kokį vyriausybė užsibrėžė turėti iki 2025) neturi „gana daug laisvo laiko“. Jis taiso namų darbus, tobulinasi pats, važinėja su mokiniais į keliones, atlieka nuodėmklausio funkciją, o neretai pasikviečia kai kuriuos mokinius pasidalinti savo pietumis. Mokytojai čia dar gali pridėti keliolika kitų funkcijų, jie tikrai žino daugiau.

Daugiau skaitykite čia.