Tinklalapio logotipas
Grįžti

Anglijoje vyko paskutinysis PhenoloGIT projekto partnerių susitikimas
event 2018-06-11 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Anglijoje vyko paskutinysis PhenoloGIT projekto partnerių susitikimas

2018 m. birželio 5-6 d. Plimuto mieste, Anglijoje vyko paskutinis „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose“ (toliau PhenoloGIT) projekto partnerių susitikimas.

Susitikimo metu buvo aptarti baigiamieji projekto darbai, partneriai pasidalino mokyklų bei mokytojų įspūdžiais įgyvendinant numatytas veiklas. Kiekviena šalis išsakė savo lūkesčius projektui pasibaigus.

Džiugu, jog projekto metu jau yra sukurta PhenoloGIT mobilioji aplikacija (angl. app), kuri mokytojamas bus pasiekiama nemokamai. Mobiliąją aplikacija galės naudotis visi norintys ir matantys jos naudą savo veikloje. Mobiliąja aplikacija raginami naudotis ne tik biologijos ar geografijos mokytojai pamokų metu, tačiau ir kiekvieno dalyko mokytojas užklasinėje veikloje.

Projekto partneriai pasidžiaugė, kad mobilioji aplikacija išversta į visas partnerių šalių kalbas: ispanų, anglų, danų bei lietuvių. Kalbų pasirinkimo galimybė leis lengviau ja naudotis visose mokyklose projekto partneių šalyse.

Dalyvaujant susitikime buvo smagu sudalyvauti praktinėje veikloje kartu su vienos iš Plimuto mokyklų mokiniais. Visi projekto partneriai turėjo galimybę naudojantis mobiliąja aplikacija atlikti stebėjimus gamtoje.

Tikimąsi, kad PhenoloGIT mobilioji aplikacija bus naudojama ne tik mokyklose pamokų metu, bet ir užklasinėje neformaliojo ugdymo veiklose.