Tinklalapio logotipas
Grįžti

Anglų kalbos mokytojai kviečiami į seminarą
event 2018-04-11 domain Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija

Anglų kalbos mokytojai kviečiami į seminarą

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia 2-6 kl. anglų kalbos mokytojus į profesinio tobulėjimo kursą „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“ (22 akad. val.).

Lektorė – Cristina Berry, JAV ambasados kultūrinių mainų programos dalyvė, pradinio ugdymo specialistė, šiuo metu bendradarbiaujanti su Švietimo ir mokslo ministerija.

Tikslas –  plėtoti pedagogų kompetencijas taikyti formuojamojo vertinimo strategijas, kurios skatina aktyvų ir sąmoningą mokinių dalyvavimą mokymosi procese.

Kursas susideda iš trijų dalių: įvadinis seminaras (8 akad. val.); nuotolinės konsultacijos su lektore naudojant internetinę platformą (8 akad. val.); baigiamasis seminaras (6 akad. val.).

Įvadinis seminaras vyks 2018 m. balandžio 27 d. Vilniuje, Lietuvos edukologijos universitete, Studentų g. 39. Baigiamasis seminaras planuojamas birželio mėn. pradžioje.

Dalyvio mokestis už visą kursą: 25 eur LAKMA nariams, 50 eur ne nariams. Į mokestį įeina mokymai, medžiaga ir pažymėjimas. Kelionės ir maitinimo išlaidos nepadengiamos.

Registracija ir apmokėjimas iki 2018 m. balandžio 23 d.

Daugiau informacijos www.lakmaonline.lt; admin@lakmaonline.lt

Seminaro programa