Tinklalapio logotipas
Grįžti

Apdovanoti etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ respublikinių varžytuvių nugalėtojai
event 2019-06-10 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Apdovanoti etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ respublikinių varžytuvių nugalėtojai

Birželio 6 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko  etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ respublikinės varžytuvės. Varžytuvėse dalyvavo 60 mokinių ir 20 mokytojų.

 

Varžytuvių dalyvius vertino Dr. Dalia Urbonavičienė, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė; dr. Aurelija Gritėnienė, Lietuvių kalbos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja; Gražina Kadžytė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto etnologė; varžytuvių vedėjas Darius Mockevičius, Vilniaus Židinio suaugusiųjų gimnazijos Neformaliojo, papildomo ir meninio ugdymo skyriaus vedėjas.

Mokinių,  gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvėse „Tarmių lobynai“ nugalėtojais (I–IV klasės) tapo:

I vieta – Jurgita Pauliukėnaitė, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė)I vieta – Jorė Mašalaitė, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija (mokytoja Rasa Alekšiūnienė)II vieta – Airidas Lazdauskas, Skuodo r. Mosėdžio gimnazija (mokytoja Dalia Noreikienė)II vieta – Miglė Bartkutė, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras (mokytoja Rima Vasaitienė)III vieta – Gabrielius Gužys ir Augustinas Gužys, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla (mokytoja Laima Gužienė)

 

Mokinių,  gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvėse „Tarmių lobynai“ nugalėtojais (V–VIII klasės) tapo:

I vieta – Renata Sliesoraitytė, Švenčionių progimnazija (mokytoja Aušra Kurpienė)I vieta – Gija Jarmalavičiūtė, Vilniaus Žemynos progimnazija (mokytoja Irma Dobrovolskienė)II vieta – Aurelija Jankauskytė, Pagėgių sav. kultūros centras (mokytoja Aksavera Mikšienė)II vieta – Kazimieras Eglynas, Palangos moksleivių klubas (mokytoja Diana Šeduikienė)II vieta – Žemyna Vasaitytė, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras (mokytoja Rima Vasaitienė)

 

Mokinių,  gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvėse „Tarmių lobynai“ nugalėtojais (IX–XII klasės) tapo:

I vieta – Augustas Reikertas, Pagėgių sav. kultūros centras (mokytoja Aksavera Mikšienė)I vieta – Emilija Girčytė, Evelina Kulikauskaitė, Justinas Žilevičius, Šilalės Obelyno pagrindinė mokykla (mokytoja Zita Kasiliauskienė)II vieta – Austėja Klimavičiūtė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija (mokytoja Janina Zelenienė)III vieta - Gintarė Jurėnaitė, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė)

Varžytuvėse „Atverk tautos lobynų gelmes“ nugalėtojais tapo:

I vieta – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda (mokytojos Janina Zelenienė, Danutė Račkauskienė)I vieta – Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Asta Grigalienė, Nijolė Būdvytienė)II vieta – Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos Vitalija Valaikė, Ilona Tulabienė)III vieta – Zarasų r. Salako pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Danguolė Kisielienė)

 

Nuotraukos